Devlet Bahçeli: Bir askerin kafasının kesilmesi...

Devlet Bahçeli, “Doğru olup olmadığı henüz belli değilse de bir askerin kafasının kesilmesi tarihle izahı olmayan canavarlıktır.” dedi.

Haberler 19.07.2016, 14:31
Devlet Bahçeli: Bir askerin kafasının kesilmesi...

MHP lideri Devlet Bahçeli grup konuşmasında, darbe girişimi sırasında darp edilen Mehmetçiklere ilişkin konuştu. Bahçeli, “Doğru olup olmadığı henüz belli değilse de bir askerin kafasının kesilmesi tarihle izahı olmayan canavarlıktır.” dedi.

Bahçeli’nin sözleri şöyle:

 “Eller yukarıda teslim alınışları, darp edilmeleri, polis otolara bindirilmeleri skandaldır milli vicdana terstir. Doğru olup olmadığı henüz belli değilse de bir askerin kafasının kesilmesi tarihle izahı olmayan canavarlıktır. Hayatını kaybetmiş bir Mehmetçiliğin bozkurt işaretiyle fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşan iblis uşağı yaratık neredeyse bulunup darbecilerle birlikte yargılanmalıdır. Bu şerefsiz doğduğuna pişman edilmelidir.”  

"(...) TBMM tarihinde ilk kez bomba yemiştir. Bu firavun artıkları bu üniformalı teröristler milletin kalbine bombayı fırlatmışlar. Bomba fırlatan rezillerin PKK veya IŞİD'ten ne farkı var? TSK içine gizlenmiş yıllarca kendilerini saklamayı başarmış asker görünümlü bu caniler, belgeli delili ilelebet vatan haini Türkiye düşmanıdır. Bunların Pensilvanya'daki çürümüşten emir alan paralel yapının uzantıları olmaları ibret vericidir. Darbe teşebbüsü başarısız olmuştur. Türkiye ipten alınmıştır. Halkımız canı pahasına tankların üzerine çıkıp darbeyi püskürtmüş. Gülen Cemaati, adalet, emniyet ve bürokraside okyanus ötesi çok geniş bir ağ kurmuştur. Devlet bu ihanet odağı tarafından ele geçirilmiştir. Tüm kritik yerlere paralele çetenin temsilcileri gelmiş veya getirilmiştir. Gün eleştiri günü değil farkındayım. Gülen çetesinin devlet kurumalarına nüfus ederek kurduğu paralel yapı 5 aya dayanmaktadır”

Kaynak: odatv.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@