Destekevim'den Senetle Ev ve Araba Kampanyası

İnsanların çok büyük bir kısmının en büyük hayali ev sahibi olmak. Normal şartlarda bunun kolay olmadığı biliniyor.

Gündem 22.06.2020, 15:29 07.09.2020, 23:06
Destekevim'den Senetle Ev ve Araba Kampanyası

İnsanların çok büyük bir kısmının en büyük hayali ev sahibi olmak. Normal şartlarda bunun kolay olmadığı biliniyor. Özellikle belli bir miktarda peşinat ödemeden dilenilen eve kavuşmak zordur. Araba almak için de yine belli tutarlarda bir meblağa ihtiyaç söz konusu. Destekevim senetle araba veya ev fırsatlarını hemen değerlendirebilirsiniz.

Senetle Ev Almak Kolay

Senetle ev almak bir hayal olmaktan çıkıyor artık. Destekevim size bu imkanı üç farklı sistem üstünden sunuyor. Bunlar şöyle;

  • Geri ödemeli sistemde evin fiyatının artması gibi bir durum söz konusu olursa yüzde 20 oranlı bir artış söz konusu. Peşinat vermek ve ara ödeme yapmak ise tamamen size kalmış olan bir opsiyon.
  • Senetle ev opsiyonları içinde sabit planlı olan bir ödeme yöntemi her daim var. Ne kadar değere sahip bir ev alacağınıza karar verin. Aylık taksitlere karar verin. Bunu daha sonra yükseltmeniz mümkün.
  • Destekevim senetle ev kampanyaları arasında dikkat çeken çekilişli yönteme de dahil olabilirsiniz.

Hayalini Kurduğunuz Arabanın Sahibi Olun

Senetle araba sahibi olabilmek için yapılacaklar şöyle;

  • Hiçbir şekilde marka ya da model ayrımı söz konusu değil.
  • Gerek yerli gerekse yabancı marka araçların içinden seçim yapabilir ve bunun için Destekevim sistemine dahil olabilirsin.
  • Taksitlerde ek ödeme olarak bilinen tatsız sürprizler söz konusu değil.
  • Sadece sizin belirlemiş olduğunuz miktarlar üstünden ödeme yapıyorsunuz.
  • İsteyen katılımcılar ise bu süreç içinde istedikleri gibi peşinat yatırabilirler. Bu, tamamen onlara kalmış bir sistem.

Başvuru Yapmak Çok Zor Değil

Senetle araba almak ya da ev sahibi olmak isteyen kişilerin yapması gereken şey son derece basit. Hemen Destekevim resmi sitesinde online olun. Bunun ardından başvuru kısmına gelin. İsim, soyadı, telefon, eposta adresi, il ve ilçe yazan yerleri doğru bir biçimde doldurarak gönderin. Müşteri temsilcisi en kısa zaman dilimi içinde sizi arayacaktır. Türkiye genelinde 20 şube ve 300 çalışana sahip olan firma bugüne kadar 3000'den fazla teslimat yapmıştır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@