Derin İzler Bırakan Kayahan Her Zaman Sevgi Saygıyla Yad Edilecek

ANKARA(ANKA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müzikte derin izler bırakan Kayahan Açar’ın her zaman sevgi ve saygıyla yad edileceğini bildirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türk pop müziği sanatçısı Kayahan’ın vefa

Haberler 03.04.2015, 14:39
Derin İzler Bırakan Kayahan Her Zaman Sevgi Saygıyla Yad Edilecek

ANKARA(ANKA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müzikte derin izler bırakan Kayahan Açar’ın her zaman sevgi ve saygıyla yad edileceğini bildirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türk pop müziği sanatçısı Kayahan’ın vefatı dolayısıyla mesaj yayınladı. Türk pop müziğinin saygıdeğer ismi, besteci ve söz yazarı Kayahan’ın  vefatını derin bir teessürle öğrendiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şarkıları ve sesiyle, aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen Kayahan, Türk pop müziğinin gelişiminde önemli rol oynamış, derin izler bırakmıştır. Eserleriyle yaşamaya devam edecek olan merhum sanatçımız, her zaman sevgi ve saygıyla yad edilecektir. Kıymetli sanatçımız Kayahan’a Allah’tan rahmet niyaz ediyor, ailesine, sevenlerine ve sanat dünyamıza başsağlığı diliyorum” dedi. (ANKA)

(ORH/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@