Denizli'de iş makineleriyle Tugay'ı kapattılar

CAMİDEN SELA VE ANONS  Denizli Yeni Cami'de saat 01.30 sıralarında sala okundu. Ardından "Sayın Cumhurbaşkanınımız ve Diyanet İşleri Başkanımızın çağrısıdır. Denizli halkını, Türkiye'ye vatanına, milletine sahip çağırıyoruz"...

Haberler 16.07.2016, 03:10
Denizli'de iş makineleriyle Tugay'ı kapattılar
CAMİDEN SELA VE ANONS

 Denizli Yeni Cami'de saat 01.30 sıralarında sala okundu. Ardından "Sayın Cumhurbaşkanınımız ve Diyanet İşleri Başkanımızın çağrısıdır. Denizli halkını, Türkiye'ye vatanına, milletine sahip çağırıyoruz" anonsu yapıldı. 

BİN KİŞİ, TUGAY KOMUTANLIĞI ÖNÜNE YÜRÜDÜ

Daha sonra Delikliçınar Meydanı'ndaki kalabalık arasındaki ellerinde Türk bayrakları bulunan bin kişilik grup, Lise Caddesi'ni takip ederek Kenan Evren Bulvarı'nda bulunan 11'inci Komando Tugay Komutanlığı önünde Türk bayraklarıyla slogan atarak yürüdü. Burada, İstiklal Marşı okuyan grup, tekrar meydana döndü. 

İŞ MAKİNELERİ, TUGAY GİRİŞİNİ KAPATTI

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün iş makineleri, kamyonları ve itfaiye araçları meydandan 11'inci Komando Tugay Komutanlığı'na kadar kornalar eşliğinde harekete geçti. Belediye araçları daha sonra, komutanlık girişini ve Hilmi Özcan Nizamiyesi girişi iş makinesiyle kapattı. Ellerinde Türk bayrakları çok sayıda vatandaş, iş makinelerinin üstüne çıktı. 

Kentte gösteriye katılanların sayısı 10 bine ulaştı. AK Partililerin yanı sıra ülkücülerin de eyleme destek verdiği görüldü. Ayrıca bazı noktalardaki TOMA'ların üstüne vatandaşlar Türk bayraklarıyla çıktı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@