Denizlerde Kuvvetli Fırtına Bekleniyor

ANKARA (ANKA) - Denizlerimizde (Kuzey Ege, Marmara, Karadeniz) kuvvetli fırtına bekleniyor.

Haberler 29.10.2015, 13:10
Denizlerde Kuvvetli Fırtına Bekleniyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü internet sitesinde yer alan uyarıda, “Marmara ve Kuzey Ege’de yarın akşam saatlerinden itibaren kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6-8 kuvvetinde fırtına şeklinde esmeye başlayacak rüzgarın, Cumartesi öğle saatlerinden sonra 7-9 kuvvetinde kuvvetli fırtınaya dönüşeceği tahmin ediliyor. Fırtınanın Pazartesi öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor” denildi.
Batı Karadeniz’de rüzgarın Cumartesi günü öğle saatlerinden sonra kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6-8 kuvvetinde fırtına şeklinde eseceğinin tahmin edildiğini bildiren Meteoroloji, şu uyarıları da yaptı:

“Fırtınanın Pazar akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor. 

Doğu Karadeniz’de rüzgarın Cumartesi günü öğle saatlerinden sonra, kuzeyinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 7-9 kuvvetinde kuvvetli fırtına, doğusunda batı ve güneybatı yönlerden 6-8 kuvvetinde fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Fırtınanın Pazar akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.
Fırtına nedeniyle meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı başta denizciler ve balıkçılar olmak üzere, ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.”  (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@