Demokrasi ve Şehitler Parkı'na ahşap cami

Harun GÖKÇEOĞLU/AKDAĞMADENİ (Yozgat), () - YOZGAT'ın Akdağmadeni İlçesi'nde, Tekke mesire alanı isminin ‘15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı olarak değiştirilmesi ardından park içerisinde yapılan çalışmalar hızlanırken, ahşap...

Haberler 31.08.2016, 12:39
Demokrasi ve Şehitler Parkı'na ahşap cami

Harun GÖKÇEOĞLU/AKDAĞMADENİ (Yozgat), () - YOZGAT'ın Akdağmadeni İlçesi'nde, Tekke mesire alanı isminin ‘15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı olarak değiştirilmesi ardından park içerisinde yapılan çalışmalar hızlanırken, ahşap cami inşaatı dikkat çekti.
Akdağmadeni Belediyesi'nce park içerisinde yapılan ve mimarisiyle dikkat çeken ahşap caminin inşaatı tamamlanma aşamasına geldi. Akdağmadeni Belediye Başkanı Şuphi Daştan, park içerişinde yapılan düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Daştan, şöyle dedi:
"İlçe merkezine hakim bir konumda bulunan ve halkımızın yoğun ilgi gösterdiği mesire alanının ismi ‘15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı’ olarak değiştirildi. Şu anda park içerisinde ahşap işçiliği ile inşa edilen cami, konumu ve güzelliği ile ilçe merkezinin her yerinde görülüyor. İlçemizde belediye hizmetlerinin yanı sıra, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda yaptığımız çalışmalar devam edecek."
Ahşap işçiliği ile inşa edilen caminin iç döşemesinin yapılması ardından ibadete açılacağı bildirildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@