Davutoğlu Ayakkabı Kutusunu Görünce Dayanamadı

Başbakan Davutoğlu’na Çırağan’da hediye sürprizi yapıldı. TİM’in 2 saat süren toplantısının ardından Başbakan Çırağan Sarayı’ndan ayrılırken Türkiye Ayakkabı Sanayiciler

Haberler 11.05.2015, 16:37
Davutoğlu Ayakkabı Kutusunu Görünce Dayanamadı

Başbakan Davutoğlu’na Çırağan’da hediye sürprizi yapıldı. TİM’in 2 saat süren toplantısının ardından Başbakan Çırağan Sarayı’ndan ayrılırken Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği Başkanı Hüseyin Çetin yanına geldi.

Çetin’in elinde bir ayakkabı kutusu vardı. İçinde de özel yapım bir ayakkabı. Ayakkabının Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ayakkabı üreticisi olan dedesinin ürettiği ve uzun yıllar giydiği bir modeli olduğu öğrenildi.

ÖNCE KABUL ETMEDİ, SONRA ALDI

Aynı modeli tamamen yerli malzemeden yeniden üreten Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği bu hediyeyi Başbakana vermek istedi. “Prensip olarak hediye kabul etmiyorum” diyen Başbakan Davutoğlu tam hediyeyi geri çeviriyordu ki, dedesinin ürettiği modelin bir benzeri olduğunu öğrendi. Davutoğlu “Siyasi hayatımda ilk kez hediye kabul ediyorum. O da manevi anlamı olduğu” için diyerek ayakkabıyı kabul etti.

HELİKOPTERLE AYRILDI

Bu arada Başbakan Ahmet Davutoğlu Çırağan Sarayı’ndan sürpriz bir şekilde helikopterle ayrıldı. Başbakanın nereye gittiğine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı. Sadece Başbakanın özel bir programı olduğu söylendi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@