Cumhuriyet Konvoyu

ANTALYA'da bir araya gelen motosiklet ve klasik araç sahillerinin oluşturduğu hobi grupları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı düzenledikleri araç konvoyuyla kutladı.

Haberler 29.10.2015, 21:47
Cumhuriyet Konvoyu
Süleyman EKİN/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da bir araya gelen motosiklet ve klasik araç sahillerinin oluşturduğu hobi grupları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı düzenledikleri araç konvoyuyla kutladı.

Antalya Akvaryum otoparkında toplanan yaklaşık 300 motosiklet ve 90 klasik araç, konvoy eşliğinde Sakıp Sabancı Bulvarı, Konyaaltı Caddesi, Cumhuriyet Meydanı ve Işıklar güzergahını takip ederek Muratpaşa Kent Meydanı'na geldi. Araçlarını Türk bayrağı, balon ve Atatürk posterleriyle süsleyen gruba, yoldan geçen diğer araç sürücüleri ve vatandaşlar da destek verdi.

Organizasyonu düzenleyen Beden Eğitimi öğretmeni Selçuk Güleç, milli bayramlarda sık sık bir araya geldiklerini belirterek, “Bizim burada birlikte hareket etmemiz, her zaman olduğu gibi insanlarımıza mesaj niteliğinde, onlara kılavuz olmak. Cumhuriyet kazanımlarını idame ettirmek her zaman bizim için önceliklidir. Hobi gruplarımız kendilerine yakışır, sürüş kurallarına uygun ve kıyafetlerle bu etkinliğimize yakışır şekilde yer aldı" dedi.

Muratpaşa Kent Meydanı'nda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı okunmasından sonra katılımcılara teşekkür belgesi verilmesiyle kutlama sona erdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@