Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Paskalya Mesajı

ANKARA (ANKA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Paskalya Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, “Bizler, farklılıkları zenginlik olarak gören kadim medeniyetimizden aldığımız güç ve adalet anlayışıyla, insanların din, dil

Haberler 05.04.2015, 06:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Paskalya Mesajı

ANKARA (ANKA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Paskalya Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, “Bizler, farklılıkları zenginlik olarak gören kadim medeniyetimizden aldığımız güç ve adalet anlayışıyla, insanların din, dil, etnik köken ayrımına maruz kalmamalarına; kendi kültür, gelenek ve inançlarını özgürce yaşayabilmelerine büyük önem veriyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Paskalya Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, dini bayramların, kardeşliğin, hoşgörünün ve dayanışmanın egemen olduğu, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği müstesna günler olduğunu belirtti. Paskalya’da farklı kilise ve gruplara mensup Hristiyan vatandaşların en önemli yortuları arasında yer aldığını anımsatan Erdoğan, “Bizler, farklılıkları zenginlik olarak gören kadim medeniyetimizden aldığımız güç ve adalet anlayışıyla, insanların din, dil, etnik köken ayrımına maruz kalmamalarına; kendi kültür, gelenek ve inançlarını özgürce yaşayabilmelerine büyük önem veriyoruz. Bu anlayış doğrultusunda, barış içinde beraber yaşadığımız Hristiyan vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm Hristiyanlara Paskalya yortuları vesilesiyle tebriklerimi ve esenlik dileklerimi sunuyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi. (ANKA)

(YE/AYÇ) 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@