Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İkinci Açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkari Yüksekova’nın Dağlıca kesiminde yaşanan terör saldırısına ilişkin yazılı açıklamasında saldırıyı şiddetle kınadığını açıkladı.

Haberler 07.09.2015, 11:53
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İkinci Açıklama

ANKARA (ANKA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesimindeki terör saldırısına ilişkin “Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayan bu saldırılar karşısında, aziz milletimizin birlik ve beraberlik içinde kararlı bir duruş sergileyeceğine inanıyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yüksekova’nın Dağlıca kesiminde yaşanan terör saldırısına ilişkin yazılı açıklama yaptı. Erdoğan, açıklamasında “Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesiminde askerlerimizin şehit düşmelerine ve yaralanmalarına neden olan menfur saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bölücü terör örgütünün hain saldırısında şehit düşen güvenlik güçlerimizin acısı milletçe yüreğimizi dağlamaktadır. Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğimize ve geleceğimize kasdeden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Dağlıca’daki menfur saldırıyı bir kez daha lanetliyor, aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. (ANKA)

(HND/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@