Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Parti Yöneticilerine Sedat Peker Talimatı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan parti yönetiminde yer alan isimlere talimat gönderdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan videolarla gündem olan Peker'i ciddiye almayın talimatı gönderdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Parti Yöneticilerine Sedat Peker Talimatı!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker bir süredir sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunarak bazı iddialarda bulunuyordu. Bu iddiaların yöneltildiği isimlerde açıklamalarda bulunup Peker'e yanıt veriyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan parti yönetimine bir mesaj göndererek ismin ciddiye alınmamasını istedi. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN PEKER TALİMATI

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi son yazısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Peker hakkındaki talimatını aktardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yayınlanan videolar ve ortaya atılan iddialar hakkında "Ciddiye almayın, önemsemeyin" dediğini ifade eden Abdülkadir Selvi yazısında şu ifadelere yer verdi.

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son günlerde gündemde olan video operasyonları hakkında, "Ciddiye almayın, önemsemeyin" dediğini duyunca önce şaşırdım. Ama daha sonra 15 Temmuz'daki kanlı darbe girişimi dahil şimdiye kadar birçok uluslararası operasyonu başarısızlığa uğratan Erdoğan'ın, "video operasyonları" için "Ciddiye almayın, önemsemeyin" demesine şaşırmadım."

Sedat Peker'in iddiaları AK Parti MYK'da konuşmadı.

Yazıda organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in yayınladığı videolar ve tartışmaya açılan konuların MYK toplantısında konuşulmadığı da ifade edildi. MYK toplantısının başında konuya değinildiğini ancak videolar üzerinden yapılmak istenen operasyonu tartışmaya açılmadığı da Selvi tarafından aktarıldı. 

NE OLMUŞTU? 

Bir süredir yurt dışında yer alan Sedat Peker, Birleşik Arap Emirliklerine gitmiş ve oradan bazı videolar çekmişti. Videolarda bazı isimlere yönelik suçlamalarda bulunan Peker çeşitli iddiaları gündeme getirmişti. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@