Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İlk Açıklama! Bu Sinsi Operasyonları Akamete Uğratacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan son dakika açıklamasında son dönemlerde gündemde yer alan iddialara dair ilk açıklamasında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında kimin terör örgütleriyle, suç çeteleriyle yürüdüğünü milletimiz görüyor, ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İlk Açıklama! Bu Sinsi Operasyonları Akamete Uğratacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. 

Ekonomi, gündem, koronavirüs başlıklarına dair açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında ayrıca son günlerde bir suç örgütü lideri tarafından ortaya atılan iddialara dair de ilk açıklamasında bulundu. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN İLK AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan suç örgütü lideri Sedat Peker'in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında ortaya attığı iddialara ve yaşanan sürece ilişkin isim vermeden açıklamalarda bulundu. 

Konuşmasında birlik mesajı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, süreci sinsi operasyon olarak nitelendirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın o konuşması. 

"Kimin terör örgütleriyle, suç çeteleriyle, yeminli Türkiye düşmanlarıyla yürüdüğünü milletimiz görüyor. Biz birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize sahip çıktığımız müddetçe, hiçbir senaryo ülkemizi hedeflerine ulaşmaktan alıkoyamaz, milletimizle aramızdaki uhuvveti bozamaz. Nice oyunları ve tuzakları bozduğumuz gibi bu sinsi operasyonları da akamete uğratacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Hiçbir senaryo ülkemizi hedeflerine ulaşmaktan alıkoyamaz."

PANDEMİ DESTEKLERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı konuşmasında ayrıca pandemi destekleri hakkında bilgi verdi. 

Salgını en az hasarla geçirdik diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın kapsamında yapılan destek ödemelerinin 2021 yılı sonunda 104 milyar TL'yi bulacağını ifade etti. Bu kapsamda emekli maaşlarının 1500 TL'ye çıkarıldığını, bayram ikramiyelerinin 1100 TL olduğunu, 7 milyon haneye nakit yardımı yapıldığını ve esnaf ve sanatkarlara 4 milyar TL'lik hibe sağlandığını bildirdi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@