Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dağlıca'daki Şehitlerimizden Biri Tabur Komutanı

LEFKOŞA(ANKA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dağlıca’daki &cc...

Haberler 17.10.2015, 18:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dağlıca'daki Şehitlerimizden Biri Tabur Komutanı

LEFKOŞA(ANKA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dağlıca’daki çatışmada şehit olan askerlerden birisinin tabur komutanı olduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC’ye su temini projesi kapsamında bulunduğu Lefkoşa’dan dönüşünde gazetecilere açıklamalarda bulundu. Ankara’daki saldırıyı gerçekleştirenlerin kimliklerinin belirlenip belirlenmediğinin sorulması üzerine Erdoğan, “Veriler üzerinden zaten çalışmalar devam ediyor. konuyla ilgili savcılar çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalarla birlikte zannediyorum ki çok fazla uzun sürmez. Neticeye gidildiğinde bunlar zaten açıklanır, şuanda tabi değişik çok farklı yorumlar yapılıyor” dedi.

 

-“BİZ BU VATANI 3-5 ÇAPULCUYA BIRAKAMAYIZ”-

 

Dağlıca’da yapılan operasyonda 3 askerin şehit olmasına ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, “Bunlardan bir tanesi tabur komutanımız, 17 tane teröristin etkisiz hale getirildiğini biliyoruz. Çatışama devam ediyor, bizim bu operasyonlarımız devam edecek, biz bu vatanımızdaki mücadelede huzuru, sükunu sağlayana kadar bu operasyonların devamını göreceğiz, göreceksiniz. Devletin görevi her şeyden önce milletinin huzurunu sağlamaktır. Vatanını da sonuna kadar korumaktır. Biz bu vatanı 3-5 çapulcuya bırakamayız. Hele hele teröristler, bunlarla bu mücadele sonuna kadar sürecek” diye konuştu. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@