Çorlu'da Panzer Ve Toma'lı Yıkım

TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi’nde Romanlar'ın yaşadığı Hıdırağa Mahallesi’nde kaçak yapılan evler, çevik kuvvet polisinin pazer ve TOMA’nın da katılımıyla aldığı önlemler eşliğinde belediye ekiplerince yıkıldı.

Haberler 03.12.2015, 17:39
Çorlu'da Panzer Ve Toma'lı Yıkım

(Tekirdağ),(DHA)- TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi’nde Romanlar'ın yaşadığı Hıdırağa Mahallesi’nde kaçak yapılan evler, çevik kuvvet polisinin pazer ve TOMA’nın da katılımıyla aldığı önlemler eşliğinde belediye ekiplerince yıkıldı.


Çorlu Belediyesi tarafından Romanlar'ın yaşadığı Hıdırağa Mahallesinde top sahası olarak bilinen yere kaçak yapılan 10 ev için yıkım kararı verdi. Kararın ardından belediye ekipleri mahalleye gelerek evlerin bir hafta içerisinde boşaltılmasını istedi. Verilen sürenin dolmasının ardından yıkım için düğmeye basıldı. Sabah erken saatlerdi belediye ekipleri, çevik kuvvet polisiyle panzer ve TOMA eşliğinde mahalleye girdi. Polis ekiplerinin geldiğini ev sahipleri kendilerine belediye ekiplerinin süre verdiğini belirterek süre verilmesi durumunda kendileri evleri boşaltacağını belirtti. Ancak belediye ekipleri boş olan evlerin yıkımına başladı. Dolu olan evlerde bu sırada sahipleri tarafından boşaltılarak yıkımları gerçekleştirdi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@