Çocuklarına ‘Ben Biraz Uzaklaşacağım' Yazılı Not Bırakıp Canına Kıydı

SAKARYA'nın Akyazı İlçesi'nde bunalıma giren 48 yaşındaki Rauman Akgün, evlerinin yanında bulunan kullanılmayan kereste atölyesinde çamaşır ipi ile kendini asarak yaşamına son verdi.

Haberler 10.09.2015, 00:31
Çocuklarına ‘Ben Biraz Uzaklaşacağım' Yazılı Not Bırakıp Canına Kıydı
(DHA)- SAKARYA'nın Akyazı İlçesi'nde bunalıma giren 48 yaşındaki Rauman Akgün, evlerinin yanında bulunan kullanılmayan kereste atölyesinde çamaşır ipi ile kendini asarak yaşamına son verdi. Akgün'ün cesedini, annesini evde bulamayınca aramaya çıkan 18 yaşındaki oğlu Zeki Akgün buldu.
Akyazı Seyfeler Mahallesinde yaşayan 48 yaşındaki 4 çocuk annesi Rauman Akgün iddiaya göre akşam saatlerinde ‘Ben biraz uzaklaşacağım’ yazılı not bıraktıktan sonra evden ayrıldı. Havanın kararmasına rağmen eve gelmemesi üzerine 18 yaşındaki oğlu Zeki Akgün annesini aramaya çıktı. Ancak komşularda bulamayınc evlerinin yanında bulunan kullanılmayan kereste atölyesine girdiginde annesini ipte asılı olarak gördü.

Panik ve gözyaşları içerisinde polise haber veren gencin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekibi, Rauman Akgün'ün öldüğünü belirledi. Annesini asılı bulan genç ise şoka girdi ve hastaneye kaldırıldı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@