Çocuklar Hediye için ezilme tehlikesi yaşadı

AFYONKARAHİSAR'da Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin düzenlediği ve şarkıcı Gülben Ergen'in katıldığı söyleşi ve imza gününün ardından hediye dağıtımı sırasında izdiham yaşandı. İzdihamda çocuklar ezilme tehlikesi atlattı.

Haberler 20.09.2015, 00:03
Çocuklar Hediye için ezilme tehlikesi yaşadı
Onur BAYRAM/ AFYONKARAHİSAR,(DHA) - AFYONKARAHİSAR'da Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin düzenlediği ve şarkıcı Gülben Ergen'in katıldığı söyleşi ve imza gününün ardından hediye dağıtımı sırasında izdiham yaşandı. İzdihamda çocuklar ezilme tehlikesi atlattı.

Şarkıcı Gülben Ergen, başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile Park Afyon Alışveriş Merkezi'nin düzenlediği söyleşi ve imza gününe katıldı. Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Gülben Ergen, dernekle ilgili bilgi verdi. Okul öncesi eğitimin önemini anlatan Gülben Ergen, derneğin 29 kentte birer anaokulu açtığını ve hedefin 81 ilde anaokulu açmak olduğunu söyledi.

Söyleşi sırasında Galatasaray formalı bir hayranının özçekim talebini geri çevirmeyen Ergen, hayranının kendisini eve davet etmesiyle duygulandı. Ergen'le sohbet ederek özçekim yapan küçük hayranı ise sevinçten ağladı. Yürüyen merdivenle üst kata çıkıp aşağı inerek hayranlarına el sallayan Gülben Ergen'in ayrılmasının ardından kurulan platformda katılımcılara Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin not kağıtları ve telefon korucu kapakları dağıtılmak istendi.

İzdiham nedeniyle görevliler zor anlar yaşarken, görevliyi ittiren kalabalık kutudaki hediyeleri kapıştı. Kalabalığın zaman zaman birbirini düşürdüğü izdiham sırasında çocuklar ezilme tehlikesi atlattı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@