Çocuklar 23 Nisan’ı Angry Birds ile kutlayacak

Barbaros Tapan Los Angles, 17 Nisan, ()-Dünyada ve ülkemizde 13 Mayıs’ta vizyona girecek Angry Birds filmi öncesi 23 Nisan, Cumartesi günü, Trump Alışveriş Merkezi’nde kurulacak, Angry Birds Film Aktivite alanına gelecek tüm çocuklar,...

Haberler 17.04.2016, 10:23
Çocuklar 23 Nisan’ı Angry Birds ile kutlayacak
Dünyada ve ülkemizde 13 Mayıs’ta vizyona girecek Angry Birds filmi öncesi

23 Nisan, Cumartesi günü, Trump Alışveriş Merkezi’nde kurulacak, Angry Birds Film Aktivite alanına gelecek tüm çocuklar, gönüllerince eğlenip yarışmalara katılacak ve sürpriz hediyeler kazanabilecek. 23 Nisan, Cumartesi Günü Trump Alışveriş Merkezi B1 katında yer alacak Angry Birds Film alanı, 11:00 – 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Angry Birds’in konusu

3 Boyutlu animasyon komedi filmi bizi neredeyse bütün kuşların mutlu olduğu bir adaya götürecek.. Bu cennet adada, asabi RED, hızlı CHUCK ve havai BOMBA, her zaman uyum problemi yaşayan ve toplumdan dışlanan karakterlerdir. Ancak, adayı gizemli yeşil domuzlar bastığında, domuzların amacını ortaya çıkarmak bu üç dışlanmış arkadaşa kalır. Türkiye’de 3D ve Türkçe dublajlı seçeneğiyle gösterime girecek filmin vizyon tarihi 13 Mayıs 2016.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@