CNBC-e Gidiyor, Yerine Eğlence Kanalı TLC Geliyor

Doğuş Medya Grubu’na ait CNBC-e'nin ‘Discovery Communications’ tarafından satın alınmasıyla birlikte yayınına son vereceği ve yerini eğlence kanalı TL...

Haberler 08.10.2015, 18:59
CNBC-e Gidiyor, Yerine Eğlence Kanalı TLC Geliyor

 

CNBC-e Gidiyor, Yerine Eğlence Kanalı TLC Geliyor

 

Doğuş Medya Grubu’na ait CNBC-e'nin ‘Discovery Communications’ tarafından satın alınmasıyla birlikte yayınına son vereceği ve yerini eğlence kanalı TLC’nin alacağı açıklandı.

Hurriyet.com.tr'ye konuşan Discovery Networks CEEMEA Gelişen Ülkeler Reklam Müdür Naomi Powell, Discovery'nin yeni kanalını Kasım ayında yayına sokacağını ve kanalın Türkiye televizyonlarında CNBC-e'nin yerine yayına başlayacağını söyledi.

Kasım ayında yayına başlayacak olan kanalın ilgi göreceği tahmin ediliyor. CNBC-e’nin yerini alacak olan TLC, uluslararası kurgu ve hakikate dayalı eğlence programlarını ihtiva eden kapsamlı bir içerik vaat ediyor. Discovery Networks CEEMEA Gelişen Pazarlar Kıdemli Başkan Yardımcısı James Gibbons, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

Sunmayı iple çekiyoruz

“Doğuş Yayın Grubu ile CNBC-e’nin alım anlaşmasını tamamlamamız ve büyümekte olan Türkiye pazarında, önde gelen ‘yaşam tarzı’ ve eğlence içeriklerini sunacak ilk ulusal kanalımızı yayına sokacağımızı duyurmamızla beraber Türkiye operasyonumuzda yepyeni bir dönem başlıyor. Discovery Avrupa’da pek çok alanda hem ücretli hem de ulusal kanalları başarı ile yönetiyor. TLC, inanılmaz bir çeşitliliğe sahip benzersiz içeriği ile Discovery Channel, Animal Planet ve Discovery Science’yi kapsayan güçlü portföyümüze değer katacak. TLC, Türkiye’nin beklediği bir kanal. Kasım ayında kanalımızı seyircilere ve ticari ortaklarımıza sunmayı iple çekiyoruz.”

 

Popüler diziler de yayınlanacak

 

 

Popüler diziler de yayınlanacak

 

 

Popüler diziler de yayınlanacak

 

 

 

Mutlaka görülmesi gereken ‘yaşam tarzı’ ve hakikate dayalı içerik sunan eğlence programlarına ek olarak global arenada ses getiren yapımları sunacak olan TLC Türkiye, Amerikan Fear the Walking Dead ve Aquarius ile İngiliz Poldark gibi diziler vaat ediyor. 

TLC Türkiye ayrıca OWN: Oprah Winfrey Network’den de bir seçki sunacak: Oprah Prime ve Beyonce, Cameron Diaz ve Pharrell Williams gibi isimlerle yıldızlarla içten söyleşilere yer veren Oprah’s Master Class, TLC ekranlarında olacak. 

Tüm bunların yanı sıra The Vikings, Hannibal ve komedi dizisi Mike & Molly gibi CNBC-e’nin en popüler dizilerinin birçoğu da TLC’de izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

 

Plaj Partisine Uygun Makyaj Nasıl Yapılır?Plaj Partisine Uygun Makyaj Nasıl Yapılır?

Plaja giderken ihtiyacınız olan şeyler o tatlı bikininiz, ona uygun güzel bir pareo, plaj çantanız...

 

Makyaj.comaracılığı ile

 

Kaynak: Onedio

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@