Chp'li Yedekci, Hemşerileriyle Buluştu

ANKARA (ANKA) -CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci, seçim çalışmaları kapsamında Malatyal...

Haberler 31.10.2015, 15:10
Chp'li Yedekci, Hemşerileriyle Buluştu

ANKARA (ANKA) -CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci, seçim çalışmaları kapsamında Malatyalı hemşerileri ile İstanbul’da bir araya geldi. Yedekci, “Yüzümüzün gülmesi, aydınlık bir Türkiye için CHP’ye oy verin; biz varız milyonlarız, yaparız” dedi.

CHP Milletvekili Yedekci, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖP), Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF) ve Malatya İşadamları Derneği’nin (MİAD), Bahçelievler Öğretmenevi’nde ortaklaşa düzenlediği toplantıda Malatyalı hemşerileriyle buluştu. Katılımın yoğun olduğu ve ağırlıkla yaklaşan seçimlerin konuşulduğu toplantıda CHP’li Yedekci, konuklar ile tek tek sohbet etti. Yedekci toplantıda yaptığı konuşmada, Ülkemizin son günlerde en fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu ifade ederek, Malatya’nın birlik ve beraberliğin en güzel örneğini oluşturan şehirlerden olduğunu söyledi. AKP iktidarının 13 yılda Türkiye’nin eğitimden sağlık sistemine, ekonomisinden dış politikasına kadar hemen hemen her alanında yol açtığı tahribatı anlatan Yedekci, 1 Kasım Genel Seçimlerinde bu tahribata ‘dur’ denileceğini söyledi. CHP’nin, Türkiye’nin birliği, beraberliği, huzuru ve gelişmesinin tek tercihi olduğunu vurgulayan Yedekci, “Biz insanlarımızın huzur ve mutlu bir şekilde yaşabilmesi için siyaset yapıyoruz. Partimizin iktidarı döneminde Ülkemiz hem toplumsal anlamda hem de ekonomik anlamda aydınlık bir geleceğe yürüyecektir. Büyük sorun olarak yaşadığımız genç işsizliği yok etmek için var gücümüzle çalışacağız; bunun için bilim ve teknolojiye dayalı KDV’si yüksek ürünler üreteceğiz” dedi.

Malatya’nın sorunlarına da değinen Yedekci, bir türlü bitirilemeyen Malatya stadını hızla bitirip kente kazandıracaklarını söyledi. Kaysının Malatya’nın can damarlarından olduğunu vurgulayan ve üreticinin korunması, bunun için de kaysıya taban fiyat konulması gerektiğini belirten Yedekci, sözlerini, “Kaysının taban fiyatının olması, üreticinin yüzünün gülmesi, aydınlık bir Türkiye için CHP’ye oy verin; biz varız milyonlarız, yaparız” diyerek tamamladı.(ANKA)

(ÜNS/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@