Chp'li Vekillerden Kılıçdaroğlu'na Destek Bildirisi

ANKARA (ANKA)- CHP’li bir grup milletvekili yayınladıkları ortak bildiride olağanüstü kurultayın...

Haberler 11.11.2015, 15:35
Chp'li Vekillerden Kılıçdaroğlu'na Destek Bildirisi

ANKARA (ANKA)- CHP’li bir grup milletvekili yayınladıkları ortak bildiride olağanüstü kurultayın CHP’ye ve ülkeye yarar sağlamayacağını belirterek CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını açıkladı.

Adana milletvekilleri Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan; Antalya milletvekilleri Niyazi Nefi Kara, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Gök; Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Hatay milletvekilleri Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem;  Isparta Milletvekili İrfan Bakır, Mersin milletvekilleri Hüseyin Çamak, Aytuğ Atıcı imzaladıkları ortak açıklamada CHP'nin güçlenmesinin yolunun sosyal demokrasinin ruhuna uygun olarak kongre ve kurultaylardan geçtiğine dikkat çekti.

35. Olağan Kurultay takviminin işlediğine işaret edilen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Olağan kurultayımızın iki ay içinde yapılması planlanmışken bugünlerde olağanüstü kurultay talebinde bulunmanın partimize ve ülkemize bir yarar sağlamayacağı kanısındayız. Bu bağlamda Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduğumuzu partili yoldaşlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyururuz.” (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@