Chp'li Vekilden Şok İddia: Esnafa Polis Nezaretinde Davetiye Dağıtılıyor

ANKARA (ANKA)- CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, 9 Mayıs Cumartesi günü İzmir’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açılış için esnafa polis nezaretinde davetiye dağıtıldığını iddia etti. Çam yaptığı açıklamada 9

Haberler 08.05.2015, 16:55
Chp'li Vekilden Şok İddia: Esnafa Polis Nezaretinde Davetiye Dağıtılıyor

ANKARA (ANKA)- CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, 9 Mayıs Cumartesi günü İzmir’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açılış için esnafa polis nezaretinde davetiye dağıtıldığını iddia etti.

Çam yaptığı açıklamada 9 Mayıs Cumartesi günü İzmir’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açılışa dikkat çekti.

İzmir Valisinin talimatıyla tüm şehrin Cumhurbaşkanı'nın afişleriyle donatıldığını ifade eden Çam, “Esnafa polis nezaretinde davetiye dağıtılmaktadır. Ayrıca yine Sayın Vali marifetiyle kaymakamlıklara iletilen talimatlar neticesinde tüm muhtarlara, yapılacak açılış/mitinge katılım zorunluluğu getirilmeye çalışılmaktadır. Valinin devletin temsilcisi konumunu ve tarafsızlığını yitirdiği bir kez daha görülmüştür.İzmir Valisinin bu baskıcı ve tarafgir tutumu tahammül edilemez noktadadır. Bu aşamadan sonra kendisinden tek beklentimiz, istifa etmesidir” dedi. (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@