Chp'li Karayalçın: Parti Hukukuna En Üst Düzeyde Duyarlılık Gösteriliyor

ANKARA (ANKA) – CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, “Partimizde yapılmakta olan Kurulta...

Haberler 11.11.2015, 15:20
Chp'li Karayalçın: Parti Hukukuna En Üst Düzeyde Duyarlılık Gösteriliyor

ANKARA (ANKA) – CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, “Partimizde yapılmakta olan Kurultay tartışmalarında bir yandan da delege seçimlerine müdahale edilebileceği kaygısı dile getirilmekte olduğundan, Kurultayımızın toplam delege sayısının yaklaşık yüzde 15’ini oluşturan İstanbul delegelerimizin seçiminde parti hukukumuza en üst düzeyde duyarlılık gösterildiğini partili kamuoyunun bilgisine sunmak isterim” dedi.

Karayalçın, yaptığı açıklamada, parti hukukuna en üst düzeyde duyarlılık gösterildiğini vurgulayarak, şu ifadeleri kullandı:

“Partimizde yapılmakta olan Kurultay tartışmalarında bir yandan da delege seçimlerine müdahale edilebileceği kaygısı dile getirilmekte olduğundan, Kurultayımızın toplam delege sayısının yaklaşık yüzde 15’ini oluşturan İstanbul delegelerimizin seçiminde parti hukukumuza en üst düzeyde duyarlılık gösterildiğini partili kamuoyunun bilgisine sunmak isterim. İstanbul’un 959 mahallesinden 14 bin mahalle delegesi seçilecektir. Bugün itibariyle 328 mahallemizde 9 bin 100 mahalle delegesi seçilmiştir. Bu sayı toplamın yüzde 65’idir. CHP İstanbul İl Örgütü’nün 14-15 Kasım tarihlerinde geri kalan yüzde 35’lik bölümünün seçimini de aynı duyarlılıkla yapacağından hiç kimsenin kuşku duymaması gerekmektedir.” (ANKA)

(AYÇ/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@