Chp'li İnce: Erdoğan Devletin Değil Akp'nin Başıdır

ANKARA (ANKA) -CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Recep Tayyip Erdoğan devletin başı değil, AKP’nin başıdır. O nedenle birliği-bütünlüğü sağlayamıyor, sağlayamaz” dedi. İnce Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Cumhur

Haberler 08.05.2015, 15:03
Chp'li İnce: Erdoğan Devletin Değil Akp'nin Başıdır

ANKARA (ANKA) -CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Recep Tayyip Erdoğan devletin başı değil, AKP’nin başıdır. O nedenle birliği-bütünlüğü sağlayamıyor, sağlayamaz” dedi.

İnce Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kendi sözleriyle yüklendi. İnce, “Giden partisini bırakmaya mecbur. Çankaya’ya gittin mi, siyasi kimliğin geride kalır. O kimlik sadece hafızandadır. Onu da orada sadece sandıkta oy verirken çıkartırsın. Hem öyle oyunu da göstere göstere değil, gizli verirsin. Çünkü devletin başı sıfatını korumak zorundasınız ki birliği bütünlüğü sağlayın.’ Bu sözler bugün meydanlarda açık açık partisine oy isteyen Recep Tayyip Erdoğan’ın 2007’de söylediği sözler. O nedenle RTE devletin başı değil, AKP'nin başıdır. O nedenle birliği-bütünlüğü sağlayamıyor, sağlayamaz” dedi. (ANKA)

(GO/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@