Chp Örgüt Kavgasıyla İlgili Soruşturma Başlattı

ANKARA(ANKA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Turgutlu İlçe Yönetim Kurulu’nun...

Haberler 14.09.2015, 16:35
Chp Örgüt Kavgasıyla İlgili Soruşturma Başlattı

ANKARA(ANKA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Turgutlu İlçe Yönetim Kurulu’nun görev teslim töreni sırasında yaşanan kavgayla ilgili soruşturma başlatıldığını belirtti.

Bingöl, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Tüzüğü’nün ilgili maddesine uygun olarak Manisa İl Yönetim Kurulu tarafından atanan Turgutlu İlçe Yönetim Kurulu’nun görev teslim töreni sırasında, kabul edilmesi mümkün olmayan bir tartışma yaşandığını ifade etti.

Bingöl, “Fiziki müdahalelere kadar varan bu tartışma, partimizin tarihsel geleneğine, disiplin anlayışına ve partililerimizin birbirlerine karşı göstermekle sorumlu oldukları nezakete bütünüyle terstir. Kabul edilmesi, af edilmesi, görmezlikten gelinmesi söz konusu olmayan, partiyi kamuoyunda tartışılır kılan bu tablonun sorumlularının belirlenmesi amacıyla Manisa İl Yönetim Kurulu tarafından gerekli soruşturma başlatılmıştır. Sorumlular, soruşturmanın sonucuna bağlı olarak, ‘kesin İhraç’ talebini de içerebilecek bir kararla Manisa İl Disiplin Kurulu’na sevk edilecektir” dedi. (ANKA)

(GO/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@