Chp Milletvekili Adaylarının Tam Listesi

ANKARA (ANKA) - CHP’nin 1 Kasım genel seçimleri için milletvekili adayları be...

Haberler 18.09.2015, 16:35
Chp Milletvekili Adaylarının Tam Listesi

ANKARA (ANKA) - CHP’nin 1 Kasım genel seçimleri için milletvekili adayları belli oldu. CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, 7 Haziran’da olduğu gibi İzmir 2. Bölge 2. Sıradan aday oldu. İşte CHP’nin 1 Kasım Genel Seçimlerinde milletvekili adaylarının tam listesi:

 

-ADANA ADAYLARI-

 

1 Elif Doğan Türkmen
2 Zülfikar İnönü Tümer  
3 İbrahim Özdiş 
4 Aydın Uslupehlivan  
5 Burhanettin Bulut  
6 Müzeyyen Şevkin  
7 Orhan Toklu  
8 Nesrin Göçhan 
9 Kemal Derin  
10 Rukiye Çinkılıç  
11 Yüksel Karaaslan  
12 Gülcan Abalı  
13 İbrahim Demir  
14 Etem Tok 

 

-ADIYAMAN ADAYLARI-

 

1 Sıddık Şahin  
2 Fatma Ulubey 

3 Deniz Çakmak
4 Mustafa Hakkan Kılıç 
5 Zeynep Saya 

 

-AFYONKARAHİSAR ADAYLARI-

 

1 Burcu Köksal
2 Hatice Gök
3 Bekir Kasap 
4 İsmahan Nergis  
5 Adnan Çelik 

 

-AĞRI ADAYLARI-

 

1 Kazım Güzel 
2 Erkan Sayan 
3 Mehmet Sıddık Yel 
4 Kasım Aslan

 

-AKSARAY ADAYLARI-

 

1 İsmail Hakkı Açıkalın  
2 Meral Koçar  
3 Hasan Ali Elibol

 

-AMASYA ADAYLARI-

 

1 Mustafa Tuncer  
2 Hasan Acar  
3 Arife Serpil Saraçoğlu 

 

-ANKARA BİRİNCİ BÖLGE ADAYLARI-

 

1 Ayşe Gülsün Bilgehan

2 Necati Yılmaz

3 Tekin Bingöl

4 Aylin Nazlıaka

5 Levent Gök

6 Ali Haydar Hakverdi

7 Bülent Kuşoğlu

8 Ali Balkız

9 Gamze Taşcıer

10 Mehmet Hadimi

11 Selahattin Emre

12 Sema Aksoy

13 Faruk Özdemir

14 Erdoğan Kılıç

15 Turhan İçli

16 Sezgin Kaya

17 Ahmet Ersen Özsoy

18 Muratcan Işıldak

 

-ANKARA İKİNCİ BÖLGEDEKİ ADAYLARI-

 

1 Şenal Sarıhan

2 Murat Emir

3 Ahmet Haluk Koç

4 Nihat Yeşil

5 Alirıza Erbay

6 Celalettin Koç

7 Semra Dinçer

8 Barış Ozan Vural

9 Ali Yılmaz

10 Selma Ergen

11 Abidin Şahin Yüksek

12 Emre Aydın

13 Canan Güllü

14 Erol Bektaş

 

-ANTALYA ADAYLARI-

 

1 Niyazi Nefi Kara

2 Deniz Baykal

3 Çetin Osman Budak

4 Mustafa Akaydın

5 Devrim Kök

6 Figen Çalıkuşu

7 Rafet Zeybek

8 Nusret Bayar

9 Deniz Filiz

10 Sultan Yegen

11 Sevindik Gizli

12 Cavit Arı

13 Barış İşbilen

14 Meral Mengi

 

-ARDAHAN ADAYLARI-

 

1 Öztürk Yılmaz

2 Erdem Uyğur

 

-ARTVİN ADAYLARI-

 

1 Uğur Bayraktutan

2 Musa Ulutaş

 

-AYDIN ADAYLARI-

 

1 Bülent Tezcan

2 Metin Lütfi Baydar

3 Hüseyin Yıldız

4 Mehmet Fatih Atay

5 Tayfun Talipoğlu

6 Ferda Çağlar Erkut

7 Fulya Üstündağ

 

-BALIKESİR ADAYLARI-

 

1 Mehmet Tüm

2 Ahmet Akın

3 Namık Havutça

4 Ensar Aytekin

5 Fikret Şahin

6 Ali Kemal Deveciler

7 Ali Er

8 Neşe Zengin İğdir

 

-BARTIN ADAYLARI-

 

1 Muhammet Rıza Yalçınkaya

2 Aysu Bankoğlu

 

-BATMAN ADAYLARI-

 

1 Mansur Obut

2 Orhan Cihan

3 Hamit Keskin

4 Kemal

 

-BAYBURT ADAYLARI-

 

1 Murat Bülbül

2 Tahsin Demir

 

-BİLECİK ADAYLARI-

 

1 Yaşar Tüzün

2 Hüseyin Elmas

 

-BİNGÖL ADAYLARI-

 

1 Kazım Alınak

2 Kemal Satıcı

3 Hüseyin Negüzel

 

-BİTLİS ADAYLARI-

 

1 Veysi Uyanık

2 Ferhat Şahin

3 İsmail Nacar

 

-BOLU ADAYLARI-

 

1 Tanju Özcan

2 Mehmet Burak Cop

3 Elfaz Temiz

 

-BURDUR ADAYLARI-

 

1 Mehmet Göker

2 Kadir Koç

3 Okan Kurd

 

-BURSA ADAYLARI-

 

1 Lale Karabıyık

2 Ceyhun İrgil

3 Orhan Sarıbal

4 Erkan Aydın

5 Nurhayat Altaca Kayışoğlu

6 Mustafa Şenyurt

7 Asüde Şenol

8 Nuray Çohan

9 İsmet Karaca

10 Deniz Baykal

11 Şadi Özdemir

12 İnan Keser

13 Fatma Belgin Gökçe

14 Fevzi Sayan

15 Suna Soydaş

16 Semih Özdemir

17 Özkan Kayaoğlu

18 Alpay Aydın

 

-ÇANAKKALE ADAYLARI-

 

1 Muharrem Erkek

2 Bülent Öz

3 Metin Ümit Ural

4 Adil Can

 

-ÇANKIRI ADAYLARI-

 

1 Murat Berat Atalay

2 Nermin Aydınlı

 

-ÇORUM ADAYLARI-

 

1 Tufan Köse

2 Muharrem Bozdoğan

3 Dinçer Solmaz

4 Saim Topgül

 

-DENİZLİ ADAYLARI-

 

1 Melike Basmacı

2 Kazım Arslan

3 Gülizar Biçer Karaca

4 Adil Demir

5 Ahmet Divarcı

6 Halis Ödel

7 Azmi Ermiş

 

-DİYARBAKIR ADAYLARI-

 

1 Naci Sapan

2 Hüseyin Cihan Taşkıran

3 İlhan Baran

4 Hamit Fidan

5 Nurdan Erdiş

6 Serdar Kılıçoğlu

7 Recep Leygara

8 Emrah Anlı

9 Aslı Açıkgöz

10 Mehtap Uluba

11 Engin Dayanık

-DÜZCE ADAYLARI-

 

1 Zafer Teber

2 Zekeriya Yanmaz

3 Abdullah Şahin

 

-EDİRNE ADAYLARI-

 

1 Okan Gaytancıoğlu

2 Erdin Bircan

3 Gürkan Güneser

 

-ELAZIĞ ADAYLARI-

 

1 Fatih Gürsul

2 Fevzi Şnegezer

3 Yılbay Çelik

4 Lale Aydın

 

-ERZİNCAN ADAYLARI-

 

1 Erdoğan Özyalçın

2 Yalçın Tanrıverdi

 

-ERZURUM ADAYLARI-

 

1 Tuncer Aktaş

2 Yavuz Polat

3 Orhan Bozkurt

4 Haydar Bulut

5 Hakan Cebeci

6 Necip Aktaş

 

-ESKİŞEHİR ADAYLARI-

 

1 Gaye Usluer

2 Utku Çakırözer

3 Cemal Okan Yüksel

4 Metin Tomsuk

5 Erdal Çakıcıer

6 Erdal Caferoğlu

 

-GAZİANTEP ADAYLARI-

 

1 Akif Ekici

2 Mehmet Gökdağ

3 Ali Peri

4 Coşkun Özkaya

5 Nazi Kılıç

6 Hasan Şahin

7 Adile Merve Altınbaş

8 Fatma Kılıç

9 Mehmet Turan Gündoğdu

10 Cemal Çankaya

11 Hakan Korkmaz

12 Hasan Aktaş

 

-GİRESUN ADAYLARI-

 

1 Bülent Yener Bektaşoğlu

2 Basri Gürsoy

3 İbrahim Akgün

4 Sevgi Utlu Güngör

 

-GÜMÜŞHANE ADAYLARI-

 

1 Evren Murat Öztekin

2 Rüstem Akdemir

 

-HAKKARİ ADAYLARI-

 

1 Şükrü Çivi

2 Melek Çallı

3 Gıyasettin Koç

 

-HATAY ADAYLARI-

 

1 Hilmi Yarayıcı

2 Mevlüt Dudu

3 Serkan Topal

4 Birol Ertem

5 Mehmet Riyat Kırmızıoğlu

6 Servet Mullaoğlu

7 Döndü Dilan Bedir

8 Mehmet Gözel

9 Bilgen Duman

10 Sonay Aykut

 

-IĞDIR ADAYLARI-

 

1 Halil Duman

2 Fatma Zor

 

-ISPARTA ADAYLARI-

 

1 İrfan Bakır

2 İsa Önder Dinçtürk

3 Mustafa Ceyhan

4 İzzet Beydoğan

 

-İSTANBUL  1. BÖLGE ADAYLARI-

 

1 Şafak Pavey

2 Gamze Akkuş İlgezdi

3 Gürsel Tekin

4 Barış Yarkadaş

5 Mehmet Akif Hamzaçebi

6 Mahmut Tanal

7 İlhan Kesici

8 Oğuz Kaan Salıcı

9 Onursal Adıgüzel

10 Ali Özcan

11 Yakup Akkaya

12 Metin Ağırman

13 Kadir Gökmen Öğüt

14 Cem Haydar Bektaş

15 Birsen Tursun Demirel

16 İrfan Karacan

17 Berhan Şimşek

18 Derya Şentürk

19 Necdet Saraç

20 Hasan Uzunyayla

21 İlkay Orhan

22 Erkan Başboğa

23 Nurettin Sarıbal

24 Hüsniye Kaya

25 Özgen Nama

26 Süleyman Güzel

27 İsmail Altay

28 Süleyman Bayraktutan

29 Havana Başaran

30 Umut Çakır

31 Yelda Gargun

 

-İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLARI-

 

1 Selina Doğan

2 Aykut Erdoğdu

3 Mustafa Sezgin Tanrıkulu

4 Dursun Çiçek

5 Süleyman Sencer Ayata

6 Gülay Yedekci Arslan

7 Kadri Enis Berberoğlu

8 Didem Engin Yüksek

9 Mustafa Sarıgül

10 Çetin Soysal

11 Melda Onur

12 Yüksel Mansur Kılınç

13 Cengiz Alp

14 Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu

15 Gül Yüksel

16 Zeynel Öztürk

17 İnan Güney

18 Özgür Koçak

19 Güven Karataş

20 Mustafa Ozan Şer

21 Yusuf Ergüven

22 Kemal Büyükbayrak

23 Fatma Genç

24 Fidan Aslan Eroğlu

25 Kadir Demirgöz

26 Halit Özyurt

 

-İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLARI-

 

1 Bihlun Tamaylıgil

2 İlhan Cihaner

3 Engin Altay

4 Ali Şeker

5 Erdoğan Toprak

6 Eren Erdem

7 Mehmet Bekaroğlu

8 Zeynel Emre

9 Sibel Özdemir

10 Seyhan Erdoğdu

11 Fevzi Gümüş

12 Emine Gülizar Emecan

13 Ali Özgündüz

14 Gökhan Gümüşdağ

15 Süleyman Çelebi

16 Çetin Çapan

17 Efkan Bolaç

18 Özgür Karabat

19 Hüseyin Özkahraman

20 Erhan Bozan

21 Tülay Ateş

22 Mehtap Albayrak

23 Rıza Akpolat

24 Kemal Çebi

25 Şahanım Meter

26 Taşkan Uysal

27 Selçuk Müsnat Hazinedar

28 Özlem Durdağı Dokuyucu

29 Türkan Kebeci

30 Başak Merih Eriçok

31 Seda Önder

 

-İZMİR 1. BÖLGE ADAYLARI-

 

1 Selin Sayek Böke

2 Musa Çam

3 Ahmet Tuncay Özkan

4 Tacettin Bayır

5 Özcan Purçu

6 Ali Yiğit

7 Murat Bakan

8 Muhsin Kurt

9 Ali Hıdır Uludağ

10 Ednan Arslan

11 Sevda Erdan Kılıç

12 Nilay Kökkılınç

13 Muzaffer Emir Cömert

 

-İZMİR 2. BÖLGE ADAYLARI-

 

1 Zeynep Altıok

2 Kemal Kılıçdaroğlu

3 Zekeriya Temizel

4 Mustafa Ali Balbay

5 Aytun Çıray

6 Atila Sertel

7 Kamil Okyay Sındır

8 Ali Engin

9 Hüseyin Sezer

10 Ülkümen Rodoplu

11 Ali Kemal Elitaş

12 Sibel Parmaksız

13 Nurgül Uçar Aktuğ

 

-KAHRAMANMARAŞ ADAYLARI-

 

1 Ali Öztunç

2 Alper Keten

3 Eylem Çağraş

4 İnan Kesen

5 Mehtap Koçak

6 Mustafa Gedik

7 Yunus Pınar

8 Bilge Kağan Taşkesen

 

-KARABÜK ADAYLARI-

 

1 Erdoğan Dincel

2 Gülsün Beniç

 

-KARAMAN ADAYLARI-

 

1 Saim Sezen

2 Yakup Selvi

 

-KARS ADAYLARI-

 

1 Selami Yiğit

2 Cengiz Daşdemir

3 Saffet Özdemir

 

-KASTAMONU ADAYLARI-

 

1 Hüseyin Selami Çelebioğlu

2 Yılmaz Karakoç

3 Orhan Dana

 

-KAYSERİ ADAYLARI-

 

1 Çetin Arık

2 İbrahim Bahçecioğlu

3 Aşkın Genç

4 Türker Tok

5 Tülin Temel

6 Şefika Aslı Eskici

7 Mustafa Utku Sarı

8 Kıvılcım Akdağ

9 Nazlı Erdoğan

 

-KIRIKKALE ADAYLARI-

 

1 Hasan Biçer

2 Mustafa Demiral

3 Adem Şahin

 

-KIRKLARELİ ADAYLARI-

 

1 Türabi Kayan

2 Vecdi Gündoğdu

3 Mehmet Tuna Soykan

 

-KIRŞEHİR ADAYLARI-

 

1 Osman Kök

2 Mehmet Ali Ekici

 

-KİLİS ADAYLARI-

 

1 Ali Tuna

2 Reşit Tayfun Alan

 

-KOCAELİ ADAYLARI-

 

1 Fatma Kaplan Hürriyet

2 Haydar Akar

3 Tahsin Tarhan

4 Turan Dumlu

5 Cuma Karavar

6 Mehmet Tamer Solakoğlu

7 Kemal Nişancı

8 Utkan Güneş

9 Asude Fırat Özkan

10 Yakup Törk

11 Müzeyyen Topçu Tan

 

-KONYA ADAYLARI-

 

1 Mustafa Hüsnü Bozkurt

2 Ali Cemal Cömert

3 Gülsüm Filorinalı

4 Mehmet Turgay Bilge

5 Deniz İndibi Çelik

6 Hüseyin Yağcı

7 Musa Gökçe

8 Emine Balık

9 Mehmet Gayretli

10 Necati Sarıhan

11 Sefer İpek

12 Hakkı Dindar

13 Dursun Kaplan

14 Orhan Kaya

 

-KÜTAHYA ADAYLARI-

 

1 Ali Fazıl Kasap

2 Fisun Yıldız

3 Hüseyin Dalkılınç

4 Hüsnü İnanç

 

-MALATYA ADAYLARI-

 

1 Veli Ağbaba

2 Erdem Hüsnü Aslanoğlu

3 Berna Karadaş

4 Memba Kuşcu

5 Yusuf Sürücü

6 Etem Körükmez

 

-MANİSA ADAYLARI-

 

1 Özgür Özel

2 Mazlum Nurlu

3 Tur Yıldız Biçer

4 Mustafa Başgülşen

5 Sabri Temel

6 Abdullah Saka

7 Zerrin Mastan

8 Hayriye Hacet

9 Hakan Tatar

 

-MARDİN ADAYLARI-

 

1 Mehmet Muhittin Araç

2 Abdülvahap Ay

3 Bayram Adnan Kaya

4 Abdülaziz Sayğın

5 Abdulhalim Taş

6 Şükrü Akman

 

-MERSİN ADAYLARI-

 

1 Hüseyin Çamak

2 Durmuş Fikri Sağlar

3 Aytuğ Atıcı

4 Serdal Kuyucuoğlu

5 Sibel Gazi Tabel

6 Ebru Çalışkan

7 Seyit Özananar

8 Semra Kabasakal

9 Nevin Zaimoğlu

10 Celal Çelik

11 Şerife Arıcı Yıldız

 

-MUĞLA ADAYLARI-

 

1 Akın Üstündağ

2 Ömer Süha Aldan

3 Nurettin Demir

4 Burak Erbay

5 Emrah Doğu

6 Süleyman Girgin

 

-MUŞ ADAYLARI-

 

1 Mustafa Fırat

2 Yıldırım Paçal

3 Ekrem Dizdaroğlu

 

-NEVŞEHİR ADAYLARI-

 

1 Osman Fahri Ertik

2 Mehmet Seyhan Duru

3 Fulya Gülşen Altınsoy

 

-NİĞDE ADAYLARI-

 

1 Ömer Fethi Gürer

2 Sevgi Özbek

3 Ramazan Ertan

 

-ORDU ADAYLARI-

 

1 Seyit Torun

2 Mustafa Adıgüzel

3 İsa Maral

4 Nuray Ataoğlu

5 Zekai Sana

 

-OSMANİYE ADAYLARI-

 

1 Nihat Çerçi

2 Galip Kutlu Haktan

3 Serpil Düzgün

4 Zeynel Demirbüker

 

-RİZE ADAYLARI-

 

1 Kemal Köymen

2 Çetin Keçeli

3 Ali Şahinler

 

-SAKARYA ADAYLARI-

 

1 Engin Özkoç

2 Hüseyin Avni Şahin

3 Erdoğan Isır

4 Ayhan Bal

5 Elif Asiye Başer

6 Ayşe Kılıç

7 İlker Yılmaz

 

-SAMSUN ADAYLARI-

 

1 Kemal Zeybek

2 Hayati Tekin

3 Şaban Sevinç

4 Neslihan Hancıoğlu

5 Müşfik Veysel Erdoğan

6 Fatma Necile Çokay

7 Şevki Yılmaz

8 Cem Yılmaz

9 Nurcihan Tomrukçu

 

-SİİRT ADAYLARI-

 

1 Cemal Silah

2 Özlem Gediz

3 Mehmet Ali Engin Koyuncu

 

-SİNOP ADAYLARI-

 

1 Barış Karadeniz

2 Tugay Dincel

 

-SİVAS ADAYLARI-

 

1 Ali Akyıldız

2 Haydar Gölbaşı

3 Ulaş Karasu

4 Filiz Gür

5 Mehmet Kavas

 

-ŞANLIURFA ADAYLARI-

 

1 Mehmet Vedat Melik

2 Ali Ersöz

3 Sedat Sağır

Şanlıurfa

4 Hale Soran

5 Akile Yektaş

6 Mehmet Recai Üstündağ

7 Murat Yazar

8 Ferit Öncel

9 Mehmet Faruk Gökkan

10 Mahmut Han Şahin

11 Hasan Kongül

12 Kemal Eşsiz

 

-ŞIRNAK ADAYLARI-

 

1 Mehmet Bilir

2 Selahattin Uğur

3 Muzaffer Cingü

4 Salih Uğur

 

-TEKİRDAĞ ADAYLARI-

 

1 Faik Öztrak

2 Candan Yüceer

3 Emre Köprülü

4 İlhami Özcan Aygun

5 Arzu Mandalı Sucu

6 Şerafetdin Terzi

 

-TOKAT ADAYLARI-

 

1 Kadim Durmaz

2 Melih Yardımcı

3 Hüseyin Tunç

4 Şafak Bayındır

5 Tahir Yıldırım

 

-TRABZON ADAYLARI-

 

1 Haluk Pekşen

2 Yavuz Karan

3 Ahmet Kaya

4 Murat Özçilingir

5 Ali Türen Öztürk

6 Cemil Bozbaş

 

-TUNCELİ ADAYLARI-

 

1 Gürsel Erol

2 Polat Şaroğlu

 

-UŞAK ADAYLARI-

 

1 Özkan Yalım

2 Ali Erdoğan

3 İsmet Akın

 

-VAN ADAYLARI-

 

1 Cemal Şen

2 Mehmet Kurukcu

3 Serap Alkan

4 Kasım Beyaz

5 Şanel Güloğlu

6 Fırat Kuvetli

7 Sıraceddin İldeş

8 Nevzat Koç

 

-YALOVA ADAYLARI-

 

1 Muharrem İnce

2 Murat Ocak

 

-YOZGAT ADAYLARI-

 

1 Onur Kaytan

2 Ahmet Peker

3 Ahmet Karahan

4 Kemal Bayramoğlu

 

-ZONGULDAK ADAYLARI-

 

1 Şerafettin Turpcu

2 Ünal Demirtaş

3 Harun Akın

4 Deniz Yavuzyılmaz

5 Buket Müftüoğlu . (ANKA)

(GO-MG/ÖZK)

 

 


Yorumlar (0)
-5°
açık
Günün Anketi Tümü
Sözleşmeli Personelin kadroya geçirilmesini doğru buluyor musunuz?
Sözleşmeli Personelin kadroya geçirilmesini doğru buluyor musunuz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2019
İmsak 06:20
Güneş 07:50
Öğle 12:45
İkindi 15:09
Akşam 17:30
Yatsı 18:55
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 13 27
2. Fenerbahçe 14 25
3. Başakşehir 13 25
4. Beşiktaş 13 24
5. Trabzonspor 13 23
6. Alanyaspor 13 22
7. Malatyaspor 13 20
8. Galatasaray 13 20
9. Göztepe 13 17
10. Denizlispor 13 17
11. Çaykur Rizespor 13 17
12. Gaziantep FK 13 16
13. Gençlerbirliği 14 14
14. Konyaspor 13 13
15. Kasımpaşa 13 12
16. Antalyaspor 13 12
17. Ankaragücü 13 9
18. Kayserispor 13 7
Takımlar O P
1. Hatayspor 13 27
2. Erzurum BB 13 24
3. Bursaspor 13 23
4. Ümraniye 14 22
5. Akhisar Bld.Spor 13 22
6. Keçiörengücü 13 21
7. Menemen Belediyespor 13 21
8. Fatih Karagümrük 13 19
9. Balıkesirspor 13 18
10. Altay 13 16
11. Giresunspor 13 16
12. İstanbulspor 13 15
13. Adana Demirspor 13 15
14. Boluspor 13 11
15. Osmanlıspor 13 10
16. Altınordu 13 10
17. Adanaspor 13 9
18. Eskişehirspor 14 5
Takımlar O P
1. Liverpool 15 43
2. Leicester City 15 35
3. Man City 15 32
4. Chelsea 15 29
5. Wolverhampton 15 23
6. M. United 15 21
7. Crystal Palace 15 21
8. Tottenham 15 20
9. Sheffield United 15 19
10. Arsenal 15 19
11. Newcastle 15 19
12. Burnley 15 18
13. Brighton 15 18
14. Bournemouth 15 16
15. West Ham 15 16
16. Aston Villa 15 15
17. Southampton 15 15
18. Everton 15 14
19. Norwich City 15 11
20. Watford 15 8
Takımlar O P
1. Barcelona 14 31
2. Real Madrid 14 31
3. Sevilla 15 30
4. Real Sociedad 15 26
5. Athletic Bilbao 15 26
6. Atletico Madrid 16 26
7. Getafe 15 24
8. Valencia 15 23
9. Osasuna 15 22
10. Granada 15 21
11. Levante 15 20
12. Villarreal 16 19
13. Real Betis 15 19
14. Deportivo Alaves 15 18
15. Real Valladolid 15 18
16. Eibar 15 15
17. Mallorca 15 14
18. Celta de Vigo 15 13
19. Espanyol 15 9
20. Leganés 15 6
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@