CHP lideri Kılıçdaroğlu Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile yemek yedi, destek istedi!

Türkiye'de 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kısa bir süre kala ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile baş başa yemek yedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile yemek yedi, destek istedi!

CHP lideri Kılıçdaroğlu Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile yemek yedi, destek istedi! Türkiye'de 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kısa bir süre kala ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile baş başa yemek yedi. Haber sosyal medyada bir anda paylaşılırken Özgür Demirtaş'ın atılan paylaşıma ifade bırakması ise görüşmeleri doğrular nitelikte olduğu bildirildi.

Bilindiği üzere Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim öncesinde ekonomik anlamda ki çalışmalarına başladı. Yurt dışına ziyaretlerde bulunan ana muhalefet lideri zaman zaman tepki çekse de yaptığı projeler ile gündeme gelmişti. 

Türkiye'nin en büyük ekonomistleri arasında yer alan ve hemen hemen yaptığı her yorum er ya da geç çıkan Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme gerçekleştirdiği iddiaları ile ilgili paylaşıma ifade bıraktı. İşte o tweet.

CHP lideri Kılıçdaroğlu Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile yemek yedi, destek istedi!

Atılan paylaşımda sosyal medyada yer alan iddialara göre ise şu ifadelere yer verildi.

"CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Prof. Özgür Demirtaş ile baş başa yemek yedi. Seçim stratejilerinin ele alındığı yemekte Kılıçdaroğlu'nun Ö.Demirtaş'a ‘para yönetimini devretme’ teklifinde bulunduğu ve Türkiye’ye yatırım çekme konusunda destek istediği belirtildi."

Prof. Dr. Özgür Demirtaş ise görüşmeleri doğrular nitelikle bir tweet paylaşımında bulundu.

Kamu Gündemi'ni Twitter'dan takip etmek için tıklayın!

SONRAKİ HABER