CHP Kadıköy'de yarış hızlandı

CHP Kadıköy Gençlik Örgütü'nün 22.11.2015 (pazar) saat 13:00'da yapılacak olan seçim yarışında Gençlik Kolları Başkanlığına aday olan Pınar Uzun’una destek artarak devam ediyor.

Haberler 20.11.2015, 11:39
CHP Kadıköy'de yarış hızlandı

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Pınar Uzun 21 Haziran 1991 yılında İstanbul’da doğmuş, aslen Tunceli’li. Parıltı Göremeyen Çocuklara Destek Derneği’nde görme engelli çocuklara ve Atatürkçü Düşünce Derneği’nde de hemen her yaş grubundan öğrencilere gönüllü öğretmen olarak belirli sürelerde ders veren CHP’li Pınar Uzun Cumhuriyet Halk Partisi Kadıköy ilçesinde 15 yaşından bu yana aktif olarak çalışıyor. Erken dönemde Lise Komisyonu Başkan Yardımcılığı, ardından Lise Komisyonu Başkanlığı ve sonrasında ise Kadıköy Gençlik Örgütü Üniversite ve Lise Örgütlenmelerinden Sorumlu Yöneticilik görevini üstlenen CHP Kadıköy Gençlik Kolları Başkan Adayı Pınar Uzun şunları söyledi: “CHP Kadıköy'de yıllarca emek vermiş olan yol arkadaşlarımla beraber gençlik örgütündeki mücadelemi, gerek örgütlenme çalışmalarının gerekse sokak çalışmalarının tümünde aktif biçimde yer almaktayım.

Bu mücadelede arkamda değil yanımda durarak bana destek olmanızı canı gönülden bekliyorum. Yapılacak olan seçimde karanlığın iktidarını, Kadıköy’den yıkmak üzer tüm genç arkadaşlarımızı oy kullanmaya davet ediyorum ” diyerek seçim yarışında varım dedi.

 

Kaynak: GerçekGündem

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@