CHP Hakkari İl Başkanlığı, Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı kınadı

CHP Hakkari il Örgütü, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yönelik yapılan terör saldırısını kınadı. CHP Hakkari il Başkanlığından yapılan açıklamada şöyle denildi:

Haberler 26.08.2016, 12:17
CHP Hakkari İl Başkanlığı, Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı kınadı
Behçet DALMAZ (DHA)- CHP Hakkari il Örgütü, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yönelik yapılan terör saldırısını kınadı. CHP Hakkari il Başkanlığından yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Artvin'in Ardanuç ilçesine giden Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdağoğlu'nun konvoyuna yönelik yapılan saldırıyı nefretle, şiddetle kınıyoruz. Bu alçakca saldırı Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu partisi olarak, teröre karşı durmaya devam edeceğiz. Demokrasi mücadelemize ülkemizin en ücra köşesine varıncaya kadar sürdüreceğiz. Bu tür saldırılar bizi korkutamaz, yıldıramaz, sindiremez. Bu saldırı sadece cumhuriyetin, demokranin yılmaz savunucu CHP'ye değil, birliğimize, varlığımıza ve ülkemize yapılmıştır. Bizi kimse korkutamayacaktır. 'Bir canım var memlekete feda olsun' diyen Genel Başkanımıza bu halkın liderine ve Cumhuriyetin kurucusu CHP'ye boyun eğdiremezsiniz. CHP Genel Başkanımız onurumuzdur."
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@