Chp Genel Merkezinde Seçim Hazırlıkları

ANKARA (ANKA) – CHP’nin Söğütözü semtinde bulunan Genel Merkezinde hazırlıklar sürüyor. 

Haberler 01.11.2015, 16:25
Chp Genel Merkezinde Seçim Hazırlıkları

Oyların sayılmaya başlamasıyla birlikte hareketlilik beklenen genel merkezde, çalışmalar devam ediyor. Genel merkezin ön bahçesi CHP bayraklarıyla donatılmış durumda. Yine ön bahçede, gelen partiler için seçim sonuçlarının yansıtılacağı dev ekranlar kuruluyor. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşma yapma ihtimaline karşı kürsü de hazırlanıyor. Parti binasına “Önce İnsan, Önce Birlik, Önce Türkiye” yazılı, Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının yer aldığı dev afişler asıldı.

YSK’nın Seçim Bilişim Sistemi’nin yanı sıra CHP sonuçlar için kendi sistemini de kullanacak.Genel merkezin zemin katında oluşturulan. Bilgi ve İletişim Teknolojileri Merkezi’nde (BİTEM) YSK’nın sonuçlarıyla, parti görevlilerinin sisteme gireceği sonuçlar karşılaştırılacak. Seçim koordinasyon merkezinde profesyonel görevlilerin yanı sıra gönüllüler de çalışıyor. Toplamda 500 kişinin görev aldığı merkezde, avukatlar da hazır bulunuyor.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ile Genel Başkan Başdanışmanı Erdal Aksünger de hazırlıkları yerinde görmek üzere, genel merkezde incelemelerde bulundu.

CHP’de basın mensupları için de, genel merkezin ikinci katı hazırlandı. (ANKA)

(GO/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@