Çelik: Seçimler Sabote Edilmiş Milletimiz Katletilmiştir Lanetliyoruz

ANKARA (ANKA) - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 30 vatandaşın hayatını kaybetmesi, 126 k...

Haberler 10.10.2015, 12:50
Çelik: Seçimler Sabote Edilmiş Milletimiz Katletilmiştir Lanetliyoruz

ANKARA (ANKA) - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 30 vatandaşın hayatını kaybetmesi, 126 kişinin yaralanması ile sonuçlanan bombalı saldırının arkasında bulunanları lanetlediklerini belirterek, “Bu olayın açığa çıkması için Devletin tüm birimleri çalışıyor” dedi.

Ankara’da meydana gelen bombalı saldırının ardından, tepkiler sürüyor. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yaşanan olayı, “seçimi sabote” olarak değerlendirdi. “İçimiz yandı” diyen Çelik şöyle devam etti:

“Bu terör saldırısını, bu saldırının arkasında olan güçleri lanetliyoruz.  Bu saldırıyı kim hangi sebeple gerçekleştiriyorsa, arkasında kim varsa lanetliyoruz. Bu olayın açığa çıkması için Devletin bütün birimleri harekete geçti.Şu anda Başbakanımızın başkanlığında güvenlik zirvesi toplandı.  Bu olay yaklaşan seçimleri sabote etmeye yönelik bir terör olayıdır. Ankara’nın göbeğinde gerçekleşen bu olay tamamen katliamdır. Milletimiz katledilmiştir.”

Ömer Çelik, Başbakan Davutoğlu’nun bir süre mitingi programlarını iptal ettiğini anımsatarak, parti teşkilatlara da programlarını belli bir düzen içerisinde yapmaları talimatını verdiklerini de söyledi. Ölen vatandaşlara başsağlığı  dileyen Çelik, sağduyu çağrısında bulundu. (ANKA)

(EKİP/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@