Çanakkale'de dönüş çilesi sürüyor

RAMAZAN Bayramı tatili için başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi'ndeki illerden Ege ve Akdeniz'e gidenlerin dönüş yolculuğunun oluşturduğu trafik yoğunluğu, hafta sonu da sürüyor.

Haberler 09.07.2016, 13:46
Çanakkale'de dönüş çilesi sürüyor
RAMAZAN Bayramı tatili için başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi'ndeki illerden Ege ve Akdeniz'e gidenlerin dönüş yolculuğunun oluşturduğu trafik yoğunluğu, hafta sonu da sürüyor. Çanakkale Feribot İskelesi ve Demircioğlu Caddesi'nde oluşan araç kuyruğu 2 kilometreyi buldu.

Ege ve Akdeniz tatil bölgelerinden Trakya ve İstanbul'a dönüş yapan tatilcilerin dün, Çanakkale Feribot İskelesi'nde oluşturdukları uzun kuyruk bugün de devam ediyor. Sabah saatlerinde sakin olan iskele meydanında, öğlene doğru Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçmek isteyen tatilciler uzun kuyruklar oluşturmaya devam etti.

TRAFİK OLUMSUZ ETKİLENDİ

Çanakkale'den Eceabat ve Kilitbahir'e geçişlerde araç kuyruğu, iskeledeki araç depolama alanının dolması üzerine Demircioğlu Caddesi'ne taştı. Uzun kuyruklar oluşturan araçlar nedeniyle kent içindeki trafik de olumsuz etkilendi. Araç kuyruğu 2 kilometreyi buldu. Boğazda yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, Çanakkale-Eceabat ve Çanakkale-Kilitbahir hattında saatsiz sefer yaparak, oluşan araç kuyruğunu azaltmaya çalışıyor.FOTOĞRAFLI
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@