Can yeleği faciası;Can yeleği takan tek kişi kurtuldu

2 kişinin öldüğü, 2 kişinin kaybolduğu 1 kişinin sağ kurtulduğu deniz kazasıyla ilgili olarak çarpıcı bir ayrıntı ortaya çıktı. Kazadan sağ kurtulan tek kişi olan Erkan Köse'nin içinde 5 kişinin bulunduğu teknede...

Haberler 09.07.2016, 16:20
Can yeleği faciası;Can yeleği takan tek kişi kurtuldu
2 kişinin öldüğü, 2 kişinin kaybolduğu 1 kişinin sağ kurtulduğu deniz kazasıyla ilgili olarak çarpıcı bir ayrıntı ortaya çıktı. Kazadan sağ kurtulan tek kişi olan Erkan Köse'nin içinde 5 kişinin bulunduğu teknede can yeleği takan tek kişi olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre teknede başka can yelekleri de vardı. Köse, hava şartlarının kötüleştiği, denizdeki dalgaların yükseldiği anda arkadaşlarını can yeleği takmaları konusunda ikaz etti, ancak yelekler giyilmedi. Kazadan yaralı olarak kurtulan ve Kıraç'taki taziye evine gelen Erkan Köse'yi arkadaşları teselli etti. Arkadaşları, Köse'nin paylaştıklarını gazetecilere anlattı.

SADECE ERKAN KÖSE CAN YELEĞİ GİYMİŞ

Arkadaşları, dalgalarla birlikte teknenin su aldığını, suları tahliye etmek isterlerken gelen bir dalgayla birlikte teknenin alabora olduğunu aktardı. Tekneyi kullanan Erkan Köse'nin can yeleği giyen tek kişi olduğunu belirten arkadaşları, Köse'nin biraz yüzdükten sonra balıkçılar tarafından denizden çıkarıldığını belirtti.

SAMSUN'DA DEFNEDİLECEKLER

İmdat Gökdeniz ile Cemal Erden'in cenazeleri de Samsun'a gönderildi. Cemal Erden'in Samsun'un Havza İlçesi'nde, İmdat Gökdeniz'in ise Ladik İlçesinde toprağa verilecek.

DENİZDE KAYBOLAN GÖKDENİZ BİR YILLIK EVLİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Denizde kaybolan Koray Gökdeniz'in (30) ise bir yıllık evli olduğu ve eşinin de hamile olduğu öğrenildi. İmdat Gökdeniz ile amca çocukları oldukları belirtilen Koray Gökdeniz'in emlakçıklık işiyle uğraştığı öğrenildi. Denizden dün akşam cesedi çıkarılan Cemal Erden'in (32) de özel bir şirkette çalıştığı belirtildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@