Çameli'de Okullara 1 Günlüğüne Kar Tatili

DENİZLİ'nin Çameli İlçesi'nde dün gece başlayan kar yağışı etkili oldu. Kar kalınlığı 20 santimetreye ulaşırken, eğitime bir günlüğüne ara verildi.

Haberler 18.01.2016, 11:49
Çameli'de Okullara 1 Günlüğüne Kar Tatili

(DHA)- DENİZLİ'nin Çameli İlçesi'nde dün gece başlayan kar yağışı etkili oldu. Kar kalınlığı 20 santimetreye ulaşırken, eğitime bir günlüğüne ara verildi.

Denizli'de kar yağışı, yüksek kesimlerinde kendini göstermeye başladı. Kar yağışı, en çok Çameli'ni etkiledi. Kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu. Okullar tatil edilirken, yollarda kar temizleme çalışmaları başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, "Çameli dışındaki ilçelerimizde kar yağışı nedeniyle herhangi bir olumsuzluk görülmedi. Çameli'de tüm okullarımız 1 günlüğüne tatil ilan edildi" dedi.

PAMUKKALE'DE ETKİLENDİ


Pamukkale'de de etkili olan kar yağışı sonrası yüksek kesimlerde yer alan Güzelpınar, Kapanlar, Akdere, Uzunpınar ve Kurtluca beyaza büründü. Kar kalınlığı bazı yerlerde 15 santimetreyi buldu. Ekipler, sabah saatlerine kadar yol açma çalışması yaptı. AK Partili Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, "Pamukkale İlçemiz konumu gereği zor ve geniş bir coğrafyaya sahip. Ekiplerimiz canla başla mücadele ederek sabaha kadar çalıştı ve yolları açık tutmayı başardı. Kendilerini kutluyorum" dedi.FOTOĞRAFLI

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@