Çalışanlar, Atatürk Köşesine Kavuştu

ANKARA (ANKA) - Yenimahalle Belediyesi, Şentepe’de bulunan Çalışanlar İlköğretim Okulu’na Atatürk Köşesi hediye etti.

Haberler 15.11.2015, 18:05
Çalışanlar, Atatürk Köşesine Kavuştu

Bölgenin yardıma en fazla muhtaç okullarından biri olan Çalışanlar’da Atatürk Köşesi sevinci yaşanırken, köşenin açılışını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar yaptı.

-“AYNI ŞARTLARDA OKUSUNLAR DİYE ÇALIŞIYORUZ”-

 Yaşar, açılış konuşmasında okullardaki eksiklileri gidermek için her yıl tadilat yaptıklarını belirtti ve “Devlet okullarımızda okuyan evlatlarımızın özel okullarda okuyan evlatlarımızla aynı şartlarda okuması için elimizden geleni yapıyoruz. Okullar tatile girdikten sonra boyasından, tadilatına, çevre düzenlemesinden mantolamasına kadar her şeyi üstleniyoruz, eksiklikleri gideriyoruz. Bizler Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal’in aydınlık yolunu izliyoruz. Bugün kim hangi konumdaysa bunu Atatürk’e borçludur” dedi.

-YAŞAR, MİNİKLERLE SOHBET ETTİ-

Açılışın ardından teneffüs zilinin çalmasıyla Yaşar’ın yanına akın eden öğrenciler, Yaşar’ı görmek ve sohbet etmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Minik bir öğrencinin Yaşar’a “size hayranım” demesiyle neşelenen ortam, fotoğraf çekimiyle devam etti.

Belediyenin okulda yaptığı tadilatları da inceleyen Başkan Yaşar, okullara desteklerinin her zaman devam edeceğini söyleyerek, “Elimizden geldiğince, inşallah tüm evlatlarımızı iyi şartlar altında okutacağız” diye konuştu. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@