Çaldığı Koyunları Kesip Satıyormuş

ADANA'da çaldığı koyunları oto yıkama istasyonunda kesip kasaplara satan 26 yaşındaki Salih Öztürk, polis ekiplerince suçüstü yakalandı.

Haberler 17.11.2015, 15:25
Çaldığı Koyunları Kesip Satıyormuş
(DHA) - ADANA'da çaldığı koyunları oto yıkama istasyonunda kesip kasaplara satan 26 yaşındaki Salih Öztürk, polis ekiplerince suçüstü yakalandı.

Karaisalı İlçesi'nde meydana gelen küçükbaş hayvan hırsızlığı ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri, geniş çaplı araştırma başlattı. Hırsızlık Bürosu ile Karaisalı İlçe Emniyet Amirliği'ne bağlı ekiplerin yaptığı çalışmada, koyunları oto yıkama istasyonu çalıştıran hırsızlık suçundan kaydı bulunan Salih Öztürk'ün çaldığı belirlendi. Öztürk'ün sahibi olduğu oto yıkamaya baskın yapan ekipler, işyerinin tuvaletinde Karaisalı'dan çalınan 10 küçükbaş hayvanı kesilmek için bekletilirken bulurken, 3 küçükbaş hayvana ait et de ele geçirildi.

İşyerini sabah oto yıkama, akşam ise mezbaha olarak kullanan Salih Öztürk gözaltına alındı. Koyunlar sahibine teslim edilirken, yaklaşık bir yıldan beri 100 koyun çalıp, işyerinde kestikten sonra sattığı anlaşılan Salih Öztürk tutuklandı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@