Çakmak gazı soluduğu ileri sürülen genç öldü

MUĞLA'nın Milas İlçesi'nde çakmak gazı soluduğu ileri sürülen 17 yaşındaki Ali Kulakoğlu yaşamınını yitirdi. Kulakoğlu'nun kesin ölüm nedeni, otopsinin ardından belirlenecek. Milas'ta dün akşam evinden çıkıp 4 arkadaşı...

Haberler 02.09.2016, 18:21
Çakmak gazı soluduğu ileri sürülen genç öldü
MUĞLA'nın Milas İlçesi'nde çakmak gazı soluduğu ileri sürülen 17 yaşındaki Ali Kulakoğlu yaşamınını yitirdi. Kulakoğlu'nun kesin ölüm nedeni, otopsinin ardından belirlenecek.
Milas'ta dün akşam evinden çıkıp 4 arkadaşı ile buluşan Ali Kulakoğlu, bir süre sonra rahatsızlandı. Arkadaşları tarafından İzan Özel Sağlık Hastanesi'ne götürülen Kulakoğlu'na hastane önünde ilk müdahale yapılmaya çalışıldı. Ancak, Kulakoğlu'nun yaşamını yitirdiği belirlendi. Amatör olarak futbol oynadığı ve Bodrum'da bir otelde çalıştığı öğrenilen Kulakoğlu'nun ölümünün ardından başlatılan soruşturma kapsamında arkadaşlarının ifadesine başvuruldu. Arkadaşlarının, Kulakoğlu'nun ölümünden yaklaşık 2 saat kadar önce çakmak gazı soluduğunu söyledikleri öğrenildi.
Kulakoğlu'nun cesedi, kesin ölüm nedeninin belinlenmesi için otopsi yapılmak Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.
10 GÜN ÖNCE DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI
10 gün önce doğum günün kutlayan Kulakoğlu'nun Facebook'taki sayfasından bir fotoğrafıyla birlikte, '17 ne kadar güzel bir yaş öyle. Ne 16 kadar çocuksun ne de 18 kadar sorumluluk sahibi' yazılı paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@