Bursa'da 60 Bin Atatürk Posteri Dağıtılacak

BURSA’nın merkez Nilüfer İlçesi Belediyesi Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 19 Ekim pazartesi gününden itibaren 60 bin Atatürk posterini vatandaşlara dağıtacak.

Haberler 14.10.2015, 17:43
Bursa'da 60 Bin Atatürk Posteri Dağıtılacak
(DHA) - BURSA’nın merkez Nilüfer İlçesi Belediyesi Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 19 Ekim pazartesi gününden itibaren 60 bin Atatürk posterini vatandaşlara dağıtacak.

Konuyla ilgili Nilüfer Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, Milli Mücadele kahramanlarımızın zaferle taçlandırıp Türk milletine armağan ettiği demokratik, laik Cumhuriyet’in 92’nci yıldönümü gururu Nilüfer’de yine hep birlikte yaşanacağı belirtildi.

Nilüfer Belediyesi’nin her yıl olduğu gibi bu sene de Cumhuriyet Bayramı’nda, kenti Atatürk'ün posterleriyle donatacağı kaydedilen açıklamada, Ata posteri dağıtımının 19 Ekim Pazartesi günü Nilüfer Belediyesi Halk Evi önü, Dernekler Yerleşkesi, Nazım Hikmet Kültürevi ve Nilüfer Kent Konseyi’nde ücretsiz gerçekleştirileceği ifade edildi.

Atatürk posteri dağıtımı sabah 09.00’da başlayıp akşam 19.00’a kadar devam edecek. 29 Ekim tarihine kadar 60 bin adet Atatürk posterinin halka dağıtılması hedefleniyor.

.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@