Bu Yılbaşı Ağacı Kitaplardan

DENİZLİ'de sanata ilgisiyle tanınan işadamına ait otelde, yılbaşı için çam ağacı yerine boyu 2.5 metreyi bulan ve yaklaşık 1200 kitaptan oluşan yılbaşı ağacı yapıldı.

Haberler 10.12.2015, 12:00
Bu Yılbaşı Ağacı Kitaplardan

(DHA) - DENİZLİ'de sanata ilgisiyle tanınan işadamına ait otelde, yılbaşı için çam ağacı yerine boyu 2.5 metreyi bulan ve yaklaşık 1200 kitaptan oluşan yılbaşı ağacı yapıldı. Otelin giriş katı bölümünde kurulan yılbaşı kitap ağacı, müşterilerin de büyük ilgisini çekti.

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte eğlence mekanları ve konaklama tesisleri de hazırlıklarını sürdürüyor. İşletmeciler, müşterilerin ilgisini çekmek için yılbaşı ağacı gibi çeşitli konseptlerde hazırlıklar yapıyor. Denizli'nin Bağbaşı Mahallesi'nde bulunan sanata ilgisiyle tanınan işadamı Esat Bozbıyık'a ait Şiir Butik Otel'de, ilginç bir yılbaşı ağacı oluşturdu. Oda isimlerini ünlü şairlerden alan, oda duvarları şiirlerle süslenen ve ünlü şairlerin kişisel eşyalarının sergilendiği otelde, bu kez de kitaptan yılbaşı ağacı oluşturuldu. İşletme sahibi Esat Bozbıyık, ağaç kesmek yerine otelin ismine yakışır bir yılbaşı ağacı yaptıklarını söyledi.


Yaklaşık 1200 kitap kullanarak 2.5 metre boyunda yılbaşı kitap ağacı oluşturduklarını söyleyen Esat Bozbıyık, "Yılbaşında otelimizin ismiyle bütünleşen farklı bir yılbaşı ağacı olsun istedik. Bütün fikir buradan çıktı. Herkes çam ağacından yapıyor ama ben farklılık yaratmak istedim. Bu yılbaşı ağacını kitaptan oluşturduk. 4 yıldır yapıyorum. 1200 civarında kitapla yapmak üç gün sürdü. Kitapları otelimizin kütüphanesinden kullandık. Şiir, roman ve hikaye kitapları var. Müşterilerin de ilgisi çekiyor. Herkesin hoşuna gidiyor, önünde hatıra fotoğrafı çektiriyorlar" dedi.

Otelin müşterilerinden Anıl Aba, daha önce böyle bir ağacı başka yerde görmediğini belirterek, "İlk olarak bakıldığında yeni yıl hazırlığı olduğunu görüyorsunuz ancak yanına yaklaştığınızda yüzlerce kitaptan oluşan yılbaşı ağacını fark edince şaşırıyoruz. Güzel bir fikir olmuş, yapanları tebrik ediyoruz" dedi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@