Bolu'da FETÖ soruşturmasında 26 tutuklama

BOLU'da Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması(FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında adliyeye sevk edilen 44 şüpheliden 26'sı tutuklanırken 18'i adli kontrol koşuluyla serbest bırakıldı. Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı...

Haberler 01.09.2016, 10:09
Bolu'da FETÖ soruşturmasında 26 tutuklama
BOLU'da Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması(FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında adliyeye sevk edilen 44 şüpheliden 26'sı tutuklanırken 18'i adli kontrol koşuluyla serbest bırakıldı.
Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan 2 işadamı, 16 akademisyen ve 26 öğretmen Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından dün sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi. Sabaha kadar devam eden duruşma sonunda öğretmenler; Niyazi K., Yusuf Y., Recep B., Nadir A., Mustafa G., Kadir Ö., İrfan Ç., Halil İbrahim A., Fatih Y., Fatih Ö., Faruk D., Abdurrahman E., Dursun Y., Dilek E., Bilgin Ç., Hidayet T., İmdat K. ve ismi açıklanmayan bir öğretmen ile 8 akademisyen tutuklandı. 18 şüpheli adli kontrol koşuluyla serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@