Boğaziçi Köprüsü'nde Her Yerde Cumhuriyet, Her Yerde Barış Konvoyu...

İSTANBUL Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD) üyeleri, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, 200 klasik araçla Boğaziçi Köprüsü'nde, Vatan Caddesi'nde ve Bağdat Caddesi'nde Türk Bayraklarıyla “Her Yerde Cumhuriyet, Her Yerde Barış" konvoyu oluşturdu.

Haberler 29.10.2015, 20:47
Boğaziçi Köprüsü'nde Her Yerde Cumhuriyet, Her Yerde Barış Konvoyu...
İstanbul, (DHA) - İSTANBUL Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD) üyeleri, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, 200 klasik araçla Boğaziçi Köprüsü'nde, Vatan Caddesi'nde ve Bağdat Caddesi'nde Türk Bayraklarıyla “Her Yerde Cumhuriyet, Her Yerde Barış" konvoyu oluşturdu.


Avrupa Yakası'nda Vatan Caddesi ve Anadolu Yakası'nda Kadıköy'de gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi geçit törenlerine katılan İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD) üyeleri, Bağdat Caddesi'ndeki resmi geçitten sonra, 100'ün üzerinde klasik araçla Boğaziçi Köprüsü'nden geçerek, Cumhuriyet'in 92. yılına “Her yerde Cumhuriyet, Her Yerde Barış" temasıyla vurgu yaptı.


Vatan Caddesi'ndeki resmi geçitten çıkan diğer kulüp üyeleriyle Zincirlikuyu'da buluşan klasik otomobilciler, köprüden 2. kez geçti.


En yaşlıları 1949 model "Plymouth" marka araçtan oluşan ve bayraklarla süslenmiş konvoy vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@