Bodrum'da Güzel Hava Yine Kendini Gösterdi

TURİSTİK ilçe Bodrum, yağmurlu bir haftanın ardından tekrar güneşli ve sıcak havaya kavuştu. Sahiller, yazdan kalma günlere döndü.

Haberler 02.10.2015, 23:56
Bodrum'da Güzel Hava Yine Kendini Gösterdi
(DHA) - TURİSTİK ilçe Bodrum, yağmurlu bir haftanın ardından tekrar güneşli ve sıcak havaya kavuştu. Sahiller, yazdan kalma günlere döndü.

Hafta boyunca aralıklarla sağanak yağmurun etkili olduğu, sel baskını mağduru Bodrum'da, güneş kendini gösterdi. Hava sıcaklığının 28, deniz suyu sıcaklığının 25 derece ulaştığı kentte; güzel havayı görenler plajları doldurdu. Yazı aratmayan plajlar, yerli ve yabancı turistlerle renklendi. Gümbet ve Kumbahçe sahilleri güneş banyosu yapan, yüzen ve su sporlarıyla uğraşan tatilcilerle doldu. Bazı turistler beach cluplarda çalan müziklerle doyasıya dans ederek eğlendi. Kuzey Avrupa ve İskandinav ülkelerinden gelen özellikle kadın turistler, çektirdikleri hatıra fotoğraflarında mankenlere taş çıkartan pozlar verdi. İlçedeki turistik tesislerde doluluk oranının halen yüzde 80'lerde olduğu belirtildi.Meteoroloji yetkilileri, güzel havanın süreceğini özellikle hafta sonu sıcaklığın artacağını kaydetti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@