Bodrum sahillerinde eylül bereketi

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki sahillerde bayram öncesi eylül ayı bereketi yaşanıyor. Farklı ülkelerden ve yurt içinden gelen turistlerin sahilleri doldurduğu görüldü. Kurban Bayramı'na sayılı günler kala turizmin gözde merkezlerinden...

Haberler 03.09.2016, 10:31
Bodrum sahillerinde eylül bereketi
MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki sahillerde bayram öncesi eylül ayı bereketi yaşanıyor. Farklı ülkelerden ve yurt içinden gelen turistlerin sahilleri doldurduğu görüldü.
Kurban Bayramı'na sayılı günler kala turizmin gözde merkezlerinden Bodrum'da, Eylül ayında sahillerdeki hareketlilikte artış göze çarptı. 35 derece hava ve 26 derece deniz suyu sıcaklığı nedeniyle Kumbahçe, Paşatarlası, İçmeler, Gümbet ve Bitez plajlarında adım atacak yer kalmadı. Yerli turistlerin dışında çeşitli ülkelerden gelen yabancı konuklar, plajları renklendirdi. Ortadoğu ülkelerinden gelen turistler ile Kuzey Avrupa ülkeleri Danimarka, Norveç ve İsveç'ten gelen turistlerin yan yana denize girmeleri ilginç görüntüler ortaya çıkardı. Birçok turist, beach clup'larda çalan müziklerle dans etti, eğlendi, su sporları yaptı.
Dokuz günlük bayram nedeniyle ilçede gözle görülür bir hareketlilik yaşandığını ve iç turizmde olumlu sinyaller aldıklarını belirten Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon, "Yaşanan krizler ve olumsuzluklara rağmen bu yılı en iyi şekilde atlatmaya çalışıyoruz. Turizme kötü başlamış olabiliriz ancak yaralarımızı sarmaya başlıyoruz. Bayramda özellikle iç turizmde yaşanacak hareketlilik nedeniyle ilçemize gelecek konuklarımıza yine de rezervasyonlarınızı yaptırın gelin diyoruz" dedi.

FOTOĞRAF
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@