Bodrum plajları renklendi

Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), () - BODRUM'da hava sıcaklığının 29 dereceyi bulmasıyla sahiller turistlerin akınına uğradı. Bodrum'da hava sıcaklığının 29, deniz suyu sıcaklığının ise 18 dereceye yükselmesi ile yerli ve yabancı turistler...

Haberler 15.04.2016, 12:49 15.04.2016, 15:06
Bodrum plajları renklendi
(Muğla), BODRUM'da hava sıcaklığının 29 dereceyi bulmasıyla sahiller turistlerin akınına uğradı.
Bodrum'da hava sıcaklığının 29, deniz suyu sıcaklığının ise 18 dereceye yükselmesi ile yerli ve yabancı turistler plajlara akın etti. Birçok turist teknelerle günübirlik mavi yolculuğa çıktı. Koyları gezip Kara Ada ve Orak Adası'nda dalış yapan tatilciler Ege'nin mavi sularının  tadını çıkardı.

Merkezdeki Kumbahçe ve Paşatarlası plajlarındaki kafeteryalarda oturan ve sıcaktan bunalan bazı turistler ise çamaşırları ile denize girdi. Yaklaşık 8 yıldır tatil için Norveç'in Bergen kentinden ailesi ile birlikte Bodrum'u tercih eden bilgisayar mühendisi 36 yaşındaki Nilsen Kateborg, "İlk kez bu yıl Nisan ayında geldik. Bodrum'un bu aylarda havası bir başka güzel. Sıcak bunaltmıyor. Geldiğim kent ile arada 20 derece ısı farkı var. Çok rahat ve huzurlu bir tatil geçiriyoruz" dedi.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@