Bizim Kocaeli, Kocaeli Manşet ve Gebze Demokrat gazeteleri kapatıldı

OLAĞANÜSTÜ Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname kapsamında Kocaeli'de günlük yayınlanan Bizim Kocaeli, Kocaeli Manşet...

Haberler 28.07.2016, 01:11
Bizim Kocaeli, Kocaeli Manşet ve Gebze Demokrat gazeteleri kapatıldı
İZMİT(Kocaeli), () - OLAĞANÜSTÜ Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname kapsamında Kocaeli'de günlük yayınlanan Bizim Kocaeli, Kocaeli Manşet ve Gebze Demokrat gazeteleri kapatıldı.

Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname başlığı ile Resmi Gazete'de yayınlanan kararla Kocaeli'de günlük yayınlanan Bizim Kocaeli, Kocaeli Manşet ve Gebze Demokrat gazeteleri kapatıldı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri kararın yayınlanmasının ardından gece saatlerinde gazete binalarına gelerek bilgisayar, hard diskler ve evraklarda inceleme yaptı. Gazetelerin kapandığını öğrenen çalışanlar gazetelere gelirken, polislerin arama yaptığı sırada dışarıda bekledi.

Gebze Demokrat Gazetesi'nin sahibi Murat Dağdeviren geçtiğimiz günlerde FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Bizim Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Güngör Arslan ise bu akşam gözaltına alındı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@