Bitlis Şehidi Astsubay Kıdemli Çavuş Şükrü Karadirek'in Hikayesi Yürekleri Dağladı!

Dün Bitlis'in Tatvan ilçesinden gelen acı haber tüm Türkiye'nin yüreklerini dağladı. 22 asker gerçekleşen helikopter kazası neticesinde şehit olurken 2 asker de yaralanarak tedavi altına alındı. Bu şehitler arasında bulunan Astsubay Kıdemli Çavuş Şükrü Karadirek'in hikayesi ise herkesi ağlattı.

Bitlis Şehidi Astsubay Kıdemli Çavuş Şükrü Karadirek'in Hikayesi Yürekleri Dağladı!

Türkiye dün Bitlis'in Tatvan ilçesinde meydana gelen helikopter kazası neticesinde şehit olan askerlerin acısını yaşarken bu şehitler arasında bulunan Astsubay Kıdemli Çavuş Şükrü Karadirek'in hikayesi yürekleri dağladı.HİKAYESİ YÜREKLERİ DAĞLADI!'Bitlis'te düşen helikopter neticesinde şehit olan 11 askerin şehadet haberi dün gece acılı ailelerine bildirildi. Her şehidin evinde büyük bir yas meydana gelirken gözyaşları sel olup aktı. Tüm Türkiye 11 şehidine ağlarken şehitler arasında yer alan Astsubay Kıdemli Çavuş Şükrü Karadirek'in hikayesi yaşanan acıyı katmerledi.5 AYLIK BEBEĞİ VARDI!Şehadet haberinin gelmesi ile Şükrü Karadirek'in Afyonkarahisar'daki ailesine acı haber dün gece verildi. Haberin gitmesi ile aile büyük bir üzüntü yaşarken Şükrü Karadirek'in 5 aylık bir bebek babası olduğu öğrenildi. Şükrü Karadirek'in evine Türk bayrağı asılırken sosyal medyada daha önce çocuğu için yaptığı paylaşımlar herkesi gözyaşlarına boğdu.

Sosyal medyadan şehit Şükrü Karadirek'in çocuğunun 40'ı için yapmış olduğu paylaşım büyük bir üzüntüye neden oldu. Bu paylaşım şehidin yakınlarının acısı katlarken 5 aylık bebeğin babasız kalması ise herkesi duygulandırdı.BİR HAFTA ÖNCE HASRET GİDERMİŞTİ!Şehit Şükrü Karadirek'in ailesini görebilmek ve hasret gidermek için geçtiğimiz hafta Afyonkarahisar'a gittiği öğrenildi. Oğlunu son defa göreb Şükrü Karadirek dün gerçekleşen elim helikopter kazasında şehit oldu. Kamugundemi.com


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@