Birlikte görev yapan ikiz Mehmetçikler şaşırttı

BURSA’nın İznik İlçesi’nde, birlikte askerlik yapan Ahmet ve Bulut Koç kardeşler, protokoldekileri şaşırttı. İlçe kaymakamı, belediye başkanı ve Garnizon komutanı vatani görevlerini birlikte yapan ikiz kardeşlerle fotoğraf...

Haberler 07.07.2016, 15:53
Birlikte görev yapan ikiz Mehmetçikler şaşırttı
BURSA’nın İznik İlçesi’nde, birlikte askerlik yapan Ahmet ve Bulut Koç kardeşler, protokoldekileri şaşırttı. İlçe kaymakamı, belediye başkanı ve Garnizon komutanı vatani görevlerini birlikte yapan ikiz kardeşlerle fotoğraf çektirerek sohbet etti. 
 
İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Ak Partili Osman Sargın ve ilçe protokolü, İznik Jandarma Komutanlığı'ndaki bayramlaşmada ikiz asker sürprizi ile karşılaştı. Garnizon Komutanı Yüzbaşı Fırat Toprak ve birliğine bayram ziyareti gerçekleştiren protokol üyeleri, karşılarına Edirneli 96/1 tertip ikiz olan Ahmet ve Bulut Koç kardeşler çıkınca şaşkına döndüler. İkiz kardeşlerin aynı birlikte omuz omuza vatani görevlerini yerine getirdiklerini gören yöneticiler, Ahmet ve Bulut Koç'u tebrik ederek birlikte fotoğraf çektirdiler.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@