Birarabam İle Araba Sahibi Nasıl Olunur?

Birarabam İle Araba Sahibi Nasıl Olunur?

Gündem 28.07.2020, 11:58
Birarabam İle Araba Sahibi Nasıl Olunur?

Birarabam ile araba sahibi olmak isteyenler; kira öder gibi düşük tutarlarda aylık taksit ödemeleri yaparak istedikleri aracı alabilmektedirler. Birarabam ile araba sahibi olmak için istenen arabanın belirlenmesi ve ardından Birarabam’a başvurulması yeterli olmaktadır. Birarabam, müşterilerine araba alımları ile ilgili kampanyalar da sunmaktadır.

Birarabam İle Araba Sahibi Olmak İsteyenlere Kampanya

Birarabam ile araç satın alım kampanyasına bakıldığında; 66 aya kadar taksit seçeneği ile araç sahibi olabilmek mümkündür. Hem ikinci el hem de sıfır araçların alımı, Birarabam ile yapılabilmektedir. Taksit sayısı ve ödenecek olan tutar kişinin inisiyatifindedir. Aynı zamanda vadeyi zaman içerisinde tekrar yapılandırabilme imkanı da vardır.

Birarabam İle Araba Sahibi Olmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Birarabam ile araç satın almak isteyenler; birarabam.com adresine giriş yapıp ana sayfadaki formu doldurabilmektedirler. Ardından Birarabam müşteri temsilcileri kişiyi aramaktadırlar. Ayrıca 444 23 53 numaralı hat aranarak da Birarabam’a ulaşılabilmektedir. Herhangi bir şubesine gidilerek de Birarabam sistemi ile ilgili bilgi alınabilmektedir. Önceden seçilmiş olan arabanın satın alınabilmesi için uygun bir sistem seçilerek bu sisteme dahil olunması için gerekli işlemler yapılmaktadır. Birarabam ile araba sahibi olmak isteyenler, sisteme dahil oldukları ay ile beraber ödemelere başlayabilmektedirler.

Birarabam İle Araba Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Birarabam ile araba satın almanın artıları aşağıdaki gibidir:

  • Birarabam ile araba sahibi olmak isteyenler; herhangi bir faiz, vade farkı veya başka bir ek ödeme ödemek durumunda kalmamaktadırlar. Arabanın gerçek değerine ek ödemeler yapmak zorunda kalmadan araba sahibi olabilmektedirler.
  • Bütçesi doğrultusunda aylık ödeyebileceği taksit tutarını kişi kendisi belirleyebilmektedir.
  • Birarabam sistemi kişi 80 taksit yaptırmış olsa bile borcunu erken bitirme fırsatı bulunmaktadır.
  • Peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Bu sayede birikmiş parası olmayanlar da araba sahibi olabilmektedirler. Ancak istemeleri durumunda peşinat ödeyebilmektedirler.
  • Taksitle araba alma yöntemleri içerisinde, Birarabam sistemi ile araba almak en uygun yöntem olmaktadır. Bu sayede araba alma süreci daha ucuza mal edilebilmektedir.
  • Türkiye sınırları içerisindeki herhangi bir araba bu sistem ile alınabilmektedir.

https://blog.birevim.com/

https://blog.birevim.com/araba-kampanyalari-2019-birevimden-faizsiz-destek/

https://blog.birevim.com/kucuk-taksitlerle-araba-almanin-yeni-yolu-birarabamdan-66-aya-kadar-taksit-imkani/

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@