Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Yıldız Oyuncusu Koronavirüse Yakalanıp Yoğun Bakıma Kaldırıldı! Selin Yeninci Kimdir, Nerelidir?

ATV'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yıldız oyuncularından olan Selin Yeninci'nin koronavirüse yakalanarak yoğun bakıma kaldırıldığı bildirildi.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Yıldız Oyuncusu Koronavirüse Yakalanıp Yoğun Bakıma Kaldırıldı! Selin Yeninci Kimdir, Nerelidir?

Koronavirüs salgını Türkiye'de tüm vatandaşları olduğu gibi sanat dünyasının isimlerini de zor durumda bırakmaya devam ediyor. Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yıldız oyuncularından Selin Yeninci'nin koronavirüse yakalanarak yoğun bakıma kaldırıldığı bildirildi.SELİN YENİNCİ KORONAVİRÜSE YAKALANDI!ATV'de yayınlanan vereyting rekorlarını alt üst eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin seviyeln karaktesi Saniye'yi canlandıran oyuncu Selin Yeninci koronavirüse yakalandı. Çekimleri Adana'da devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yıldız ismi gördüğü tedavi ile iyileşemeyince yoğun bakıma kaldırıldı.YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI!Temiz Magazin tarafından kamuoyuna duyurulan bu önemli gelişme Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hayranlarını şok etti. Selin Yeninci bir süre önce koronavirüs testi pozitif çıkınca evinde tedavi altına alınmıştı. Ancak evdeki tedaviye rağmen koronavirüsten yoğun şekilde etkilenmeye devam edince doktorlar tarafından hastanede tedavi edilmesine karar verildi. Durumunun kötü olduğu belirtilen Selin Yeninci yoğun bakıma kaldırıldığı bildirildi. Nefes alıpğ verirken güçlük yaşayan ünlü oyuncunun yoğun bakım tedavisi ile koronavirüsten kurtarılması amaçlanıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'NIN SENARYOSU DEĞİŞTİRİLDİ!Selin Yeninci'nin koronavirüse yakalanması Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekimlerinde de aksamaya neden oldu. Senaristler tarafından daha önce yazılan Saniye karakterine ait bölümler diziden çıkarılarak yerine farklı kısımlar eklendi. Selin yeninci'nin sağlık durumuna göre Bir Zamanlar Çukurova dizisinin senaryosu da değiştirilecek.SELİN YENİNCİ KİMDİR, NERELİDİR?

1988 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lise yıllarından itibaren tiyatroya büyük ilgi duyan Selin yeninci İzmir Atatürk Lisesi'ni ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nü bitirmiştir. Başarılı bir öğrenci olduğu bilinen Selin Yeninci bir yandan da tiyatro çalışmaları yapmıştır. Profesyonel hayata ise Haluk Bilginer ile Oyun Atölyesi'nde Macbeth, Don Juan'ın Gecesi gibi oyunlarla girmiştir. Son yıllarda ise başarı ile canlandırdığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterine hayat vermektedir.Kamugundemi.com


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@