Bir Şehit Ateşi de Denizli'ye Düştü

IĞDIR'da PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit düşen polislerden Denizlili, 24 yaşındaki Hasar Eser'in resmi nikah kıydırdığı, 1 ay sonra yapılaca düğünü beklediği hazırlıklar için 10 gün içinde babasının evine gelmeyi planladığı belirtildi.

Haberler 08.09.2015, 21:58
Bir Şehit Ateşi de Denizli'ye Düştü
(DHA) - IĞDIR'da PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit düşen polislerden Denizlili, 24 yaşındaki Hasar Eser'in resmi nikah kıydırdığı, 1 ay sonra yapılaca düğünü beklediği hazırlıklar için 10 gün içinde babasının evine gelmeyi planladığı belirtildi.

Denizli Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, şehidin babasının oturduğu Merkez Efendi Mahallesi 449 Sokak'taki evine giderek, acı haberi anne Sezgi Eser ve babası Serdar Eser'e verdi. Gözyaşlarına boğulan ve fenalaşan anne- baba ile eniştesine önceden hazır bekletilen sağlık ekipleri müdahale etti.

10 GÜN SONRA DÜĞÜN HAZIRLIKLARINA BAŞLAYACAKTI

Şehit Hasar Eser'in geçen Mayıs ayında Trabzon'da görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Gül Eser ile resmi nikahını kıyıldığı, 10 Ekim'de düğünlerinin yapılacağı belirtildi. Hasar Eser'in 10 gün sonra düğün hazırlıklarına başlamak için babasının evine gitmeyi planladığı kaydedildi.

APARTMANA TÜRK BAYRAKLARI ASILDI

Şehit polisin apartmanına biri büyük iki Türk bayrağı asıldı. Şehidin babası Serdar Eser'in, AK Parti eski İl Başkanı Şahin Tin'e ait Aysan- Raf'da Personel Müdürü olarak görev yaptığı belirtildi. Şehit haberini alan yakınları ve çok sayıda kişi eve akın etti. İl Emniyet Müdürü Namal, "Büyük bir acı yaşıyoruz. Aileye haber verdik. Acıları çok büyük. Fenalaşan aileye sağlık ekipleri müdahale etti. Başımız sağ olsun" dedi.

İKİNCİ GÖREV YERİYDİ

Hasar Eser'in Diyarbakır Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksek Okulu'ndan mezun olduktan sonra ilk görev yerinin Bilecik, ikinci görev yerinin ise şehit düştüğü Iğdır olduğu ifade edildi.

FACEBOOK PROFİLİNİ SİYAHA BÜRÜMÜŞTÜ

Son günlerde gelen şehit haberlerinin artması üzerine tepkisini göstermek için geçen 6 Eylül'de, Facebook'taki profil fotoğrafını kaldırarak yerine yası simgeleyen siyah zeminle değiştirdiği değiştirdiği görüldü.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@