Bir Karanfille Esnafa Göstermelik Ziyaret

AKP Başbakan Yardımcısı Vekil Adayı, Emrullah İşler, Bugün Altındağ Karapürçek'te esnaf halkına göstermelik ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerinde, esnafın halini sormak yerine, bir karanfille g&oum

Haberler 14.04.2015, 15:24
Bir Karanfille Esnafa Göstermelik Ziyaret

AKP Başbakan Yardımcısı Vekil Adayı, Emrullah İşler, Bugün Altındağ Karapürçek'te esnaf halkına göstermelik ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerinde, esnafın halini sormak yerine, bir karanfille göz boyamaya çalıştı.

Oy toplamak için sokaklara dökülen AKP Milletvekili adayları, yaptıgı ziyaretlerde samimiyettten yoksun davranışlarıyla hem esnafın hem de yerel halkın gözünü boyamaya çalıştıysa da kınanmaktan başka sonuç elde edemedi. 

Esnaf siftahız kepenk kapatırken, esnaf borç batağında zar zor ayakta dururken yanında olmayanlar, seçim zamanında esnaftan oy bekliyorlar. Esnaflar içinde bulundukları hali düşünerek elbette sandıkta gereken cevabı verecektir bundan şüphemiz yok ancak bu ziyaretlerde yani hiç mi sormazsınız işiniz nasıl, durumunuz nasıl diye? Sormazlar çünkü onlar da çok iyi biliyor ki esnaf kan ağlıyor!

kamugundemi.com / (Özel Haber)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@